lekarz Jacek Falkowski

2,7

Pan Doktor wielce nieuprzejmy. Na NFZ traktuje pacjentkę jak "do obycia". Pracuje na starym sprzęcie. Za zdjęcie dziecka chce 50 zł (za każde) twierdząc że klisza jest droga. W sytuacji gdy trafi się do szpitala to poważa diagnozę innych doktorów (!) I twierdzi że są niedouczeni. Zdjęcia jak już, to daje bardzo rozmyte, i zawsze dziecko jest obrócone plecami dlatego nie może zrobić zdjęcia twarzy😂.ps. Inny lekarz stwierdził że " wystarczy chcieć Faszeruje lekami kobiety w ciąży (hmm, czy jakiś przedstawiciel farmaceutyczny wie dlaczego🤔) Kategorycznie odradzam. W myśl zasady, jak ...

Kategorycznie odradzam. W myśl zasady, jak ciąża przebiega prawidłowo to jest super lekarzem (jak każdy), w sytuacji gdy pojawia się problem to proponuję omijać tego Pana z daleka.

Leczyłam się u Pana Jacka od maja do grudnia 2016r. Byłam "zadowolona" z wizyt były one regularne co miesiąc lub dwa. Jednak nie polecam go ponieważ po przeprowadzce zmieniłam lekarza i okazało saię że mam w macicy potworniaka .Rozwiniętego do tego stopnia ,że nie ma możliwości chemi tylko operacja . Jest wielkości 4,6 cm i 3,45 cm. W życiu nigdy więcej nie odwiedzę jego gabinetu. -uczęszczałam prywatnie. Potworniak jest nawet już owłosiony i nie rozwinął się do tego stopnia w pół roku. Uważam ,że Pan Jacek Falkowski przeoczył w moim wypadku bardzo poważną chorobę . Mam 23 lata i nieprzyjemne doświadczenie z lekarzem , który jest dla kobiety jednym z najważniejszych."

U nikogo innego nie dowiedziałam się tyle o ciąży i jej przebiegu, jak podczas pierwszej mojej wizyty u Pana Doktora. U Niego pierwszy raz usłyszałam tętno bicia serca dziecka ( dopiero w 18 tyg ). Jest to mój trzeci lekarz i mam nadzieje, że zostanie moim lekarzem prowadzącym aż do rozwiązania. Już na następny dzień kazał mi iść wykonać badania, a nie zwlekał z tym do następnej wizyty która u poprzedników była co miesiąc/dwa tylko u Doktora tą wizytę mam za 1.5 tyg. Polecam i żałuje że dopiero teraz na Pana Doktora trafiłam :)

Zdecydowanie nie polecam. W oczach ma pięciozłotówki. Tylko pieniądze się liczą. Zgroza!!! Na wizycie usłyszałam: I znowu w ciąży!. ODRADZAM!

Jest to jedyny lekarz w Czechowicach któremu można zaufać

Jest to jedyny lekarz w Czechowicach któremu można zaufać

Dobry i kompetentny lekarz,ma dobry.sprzęt.Aczkolwiek ma dziwne zachowanie,zdarza sie że jest nie miły i chamski.

Lepiej poszukać innego ginekologa. Niemiły, niegrzeczny, niekompeteny. Pacjenta traktuje jak zło konieczne.

Zdecydowanie godny polecenia.Profesjonalne podejście do pacjentek, kompetentny,wykonuje badania prenatalne na NFZ oraz prywatnie.Z tego co wiem to uruchomił swój prywatny szpital , w którym operuje wielu dobrych specjalistów z innych specjalności.

Zdecydowanie odradzam. Nieuprzejmy i niekompetentny. Nie chce mu się nawet spojrzeć do karty. Przepisuje lekarstwa nie infomując jak je przyjmować. Kiedy ma wiele do powiedzenie to niestety nie na temat problemu zdrowotnego pacjentki

Nie polecam. Inaczej traktuje pacjentke jak przychodzi prywatnie a na fundusz. L4 zawsze przy prywatnej wizycie a problem jak na fundusz.