- Badania prenatalne,
- Certyfikat FMF: 69503

- Badania prenatalne,
- Certyfikat FMF: 69503

"Specjalizacja - ginekologia i położnictwo. Studia medyczne ukończył w 1991 roku, na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie.
Doświadczenie zawodowe zdobył pracując w wielu krakowskich placówkach m.in.: Szpitalu im. St. Żeromskiego, Szpitalu Położniczym Ujastek, Centrum Medycznym Medicover oraz Scanmed Multimedis. Odbył także staż podyplomowy w Strasburgu. W ramach podnoszenia swoich kwalifikacji chętnie uczestniczy w kursach i sz...

Wazne to ze dr. umie odczytac USG lub RTG i postawil trafna diagnoze a wczesniej bylam u innego lekarza i zupelnie co innego powiedzial kupil aparat robi badanie kase bierze .Moge polecic Pana dr. jak masz problem zdrowotny jest dokladny nie spiesz sie i to jest wazne DZIEKUJ

Lekarz godny polecenia, bardzo cierpliwy, uprzejmy i kompetentny. Był lekarzem prowadzącym mnie w ciąży.

Bardzo rzetelny wykonal mi badania naprawde warto ma czas dla pacjetki jest cierpliwy bardzo jestem zadowolona moge polecic a badania ktore mi wykonal moze uratowal mi zycie .Dziekuje Panie Doktorze.

Lekarz godny polecenia w 100%, miły spokojny, bardzo delikatny w trakcie badania i co najważniejsze wszytko tłumaczy.

DOKTOR STWIERDZIŁ 8-TYGODNIOWA CIĄŻE.GDY ZJAWIŁAM SIE W SZPITALU WYSMIALI GO PONIEWAZ ZAMIAST CIAŻY BYŁO ŁOŻYSKO Z POPRZEDNIEGO PORODU(4 MC WCZESNIEJ) ZGRAŻAŁO MOJEMU ŻYCIU. NATOMIAST W 1 CIĄŻ STWIRDZIŁ 4 RAZY DZIEWCZYNKE A URODZIŁAM CHŁOPCA

Prowadził moją ciążę, polecam z czystym sumieniem. Nie jest może wylewny ani szczególnie rozmowny - co jak wiem niektórym pacjentkom przeszkadza - ale jest bardo rzetelny, sumienny i kompetentny. Odszedł z przychodni, w której opłacam abonament, czego bardzo żałuję :)

Wspaniały dotor, w trudnej ciąży czuję się przy nim bezpiecznie i tylko jemu powwsierzyłabym los mojego dzieciątka.

Bardzo dobry, kompetentny ginegolog, godny polecenia. Obecnie prowadzi moją drugą ciążę (pierwsza zagrożona) i jestem z niego bardzo zadowolona.

Rzetelny, kompetentny lekarz. Naprawde polecam, prowadzil moja ciaze.

Rzetelny, kompetentny lekarz. Naprawde polecam, prowadzil moja ciaze.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz