lekarz Jacek Fronc

Zdecydowanie odradzam tego lekarza.Wizyta kosztuje 100 zł i bez uprzedzenia mnie o dodatkowych kosztach zrobił mi w gabinecie badanie USG i cytologię a na koniec wizyty policzył mi 200 zł.Stwierdził,że podejrzewa u mnie problem z macicą,ponieważ nie podoba mu się szyjka macicy i te badania są potrzebne.Na wynik cytologi miałam czekać ponad tydzień.Ponieważ nie chciałam,żyć w stresie,prosto z gabinetu pojechałam do zaprzyjażnionego lekarza mojej znajomej.Zbadał mnie,zrobił również cytologię i okazało się,że nic mi nie jest więc mogłam spać spokojnie.Gdy zadzwoniłam do p.Fronca po wynik cytologi,powiedział,że mojego wyniku nie ma,podał nr telefonu do swojej "asystentki"(?)i ona miałą podać mi wynik mopjej cytologi.Zadzwoniłam do tej Pani,asystentka powiedziała mi,że takich informacji mi nie udzieli,bo wynik może powiedzieć tylko p.Froncowi oraz miałą pretensje dlaczego zadzwoniłam na jej nr prywatny!!!!.Znów telefon do p.Fronca,mówię,że chcę wiedzieć jaki wynik badania!P.Fronc powiedział,że sam zadzwoni do asystentki bo mój wynik nie wiadomo gdzie jest!W końcu telefonicznie poinformował mnie,że cytologia jest na 2 i jest wszystko ok:)Za takie pieniądze,które zapłaciłam za wizytę,gdy by nie wizyta u innego lekarza była bym w niepotrzebnym stresie,nie można dowiedzieć się o wynik cytologi a właściwie nie wiem czy pobrany materiał trafił do badania jeśli wyniku mojego nie ma i nie wiem na jakiej podstawie p.Fronc stwierdził,że jest wszystko ok.Zdecydowanie odradzam!Szkoda czasu a te pieniądze bym wolałą zgubić!

Śwetny learz,godny polecenia!Dużo można by wypowiadać się na jego temat,ale z pewnością w samych superatywach. Gosia Dragojew Piotrkow Tryb.

Gosia Dragojew Piotrkow Tryb.

NIE POLECAM DROGI I AROGANCKI DO TEGO ZA WSZYSTKO SPORO LICZY

NIE POLECAM DROGI I AROGANCKI DO TEGO ZA WSZYSTKO SPORO LICZY

raczej nie polecam, bardzo drogo, brak kompetencji i dobrego sprzętu. Za te pieniądze to wstyd.

Pełen profesjonalizm,naprawdę godny polecenia,bardzo delikatny z odpowiednim podejściem i bardzo profesjonalnym sprzętem na miejscu w gabinecie. Serdecznie polecam Aleksandra Budzyńska(Mirowska)

Serdecznie polecam Aleksandra Budzyńska(Mirowska)

jestem pacjentka od 20 lat i zyczylabym zeby wiecej bylo takich gabinetow i takich lekarzy M z Ozorkowa

REWELACJA.....POLECAM KAŻDEMU I BEZ ZBĘDNYCH SŁÓW.

REWELACJA.....POLECAM KAŻDEMU I BEZ ZBĘDNYCH SŁÓW.

świetny specjalista, pomógł mi przy problemach hormonalnych, polecam!

świetny specjalista, pomógł mi przy problemach hormonalnych, polecam!

Jak widać opinie o tym lekarzu są dość skrajne. Od kilku lat leczę się u niego i zdecydowanie polecam.

Polecam, kompetentny, godny zaufania lekarz. Jest jednym z najlepszych lekarzy od leczenia bezpłodności.