dr n. med. Jacek Gajewski

Psychiatra

Moim zdaniem opinia w której ktoś nazywa doktora Gajewskiego debilem jest niesprawiedliwa. Myślę że takie słowa mógł napisać tylko ktoś kto jest przyjacielem pana doktora, chce ukryć prawdę i próbuje robić mu dobry PR. Ja miałem z nim kontakt to nie debil to imbecyl. Mam na to dowody, on sam zresztą ich dostarcza. Był moim lekarzem prowadzącym, skarżyłem się na leki którymi mnie faszerował, głuchy na moje uwagi dr.Gajewski kazał mi je bezwzględnie przyjmować, kiedy odmówiłem i poprosiłem o wypis sprowadził do kliniki sędziego, który miał mu przyznać prawo do przymusowego leczenia mnie co w świetle bredni jakie na mój temat Pan Gajewski wygłaszał okazało się być w gruncie rzeczy zwykłą formalnością. Jeśli mnie uważa się za osobę chorą i niebezpieczną a dodam że nigdy nie byłem nawet w kręgu zainteresowań Policji, staram się w miarę możliwości pomagać innym i stawać w obronie słabszych i jeśli ja jestem chory psychicznie i stanowię zagrożenie, to Pan Gajewski powinien stanąć pod kryminałem i tam wyłapywać osobników stamtąd zwalnianych i ich przymusowo leczyć, bo akurat oni udowodnili że są realnym zagrożeniem dla społeczeństwa, ja podstawy do tego żeby ktoś wystawiał mi taką opinię nigdy nie dałem. Oczywiście moje zachowanie może się zmienić na gorsze, na przykład wtedy gdy ktoś poda mi nieodpowiednie leki lub zastosuje elektrowstrząsy, tak wtedy pacjent może nadawać się już do leczenia. Dla mnie doktor Gajewski to giermek Perzyńskiego, który poprzez swoją służalczość wobec przełożonego chce złapać windę do dalszej kariery, bo myślę że doskonale wie że opierając się na własnym talencie daleko nie zajdzie. Z mojego punktu widzenia to truciciel z ironicznym, złośliwym, drwiącym uśmieszkiem. Na zawsze zapamiętam go jako kleszcza przyczepionego do Perzyńskiego, który gorliwie realizuje bezmyślne pomysły swojego mentora. Myślę że jest szansa na to że Pan doktor to przeczyta więc mam do niego parę słów, Jacek, chłopie, siedzisz nie na swoim miejscu, źle usiadłeś, przesiądź się, na pewno Twoja praca nadaje sens Twojemu życiu ale odbiera go Twoim pacjentom, najmij się lepiej na budowę, wyjedź za granicę, też zarobisz, nie niszcz ludzi, nie wystarczy Ci że pomogłeś zniszczyć jedno życie, nie zadowala Cię to? Ty się do tego nie nadajesz, nie znasz się na tej robocie, po co wabisz w swoje dwie lewe ręce kolejne ofiary, już dosyć, wystarczy. A jeśli Pan doktor nie ma zamiaru kończyć swojej działalności to wszystkim tym którzy trafią do jego gabinetu ze świadomego wyboru czy poprzez pechowe zrządzenie losu radzę stamtąd jak najszybciej wyjść bo myślę że szkoda czasu na przekonywanie się o prawdziwości czyichś słów rzuconych pod adresem tego psychiatry że niestety, ktoś dał durniowi pieczątkę do ręki i jej nie zabrał.

Kompletny debil.ten lekarz nadaje się do kamieniołomów tylko!

Kompletny debil.ten lekarz nadaje się do kamieniołomów tylko!

To była moja pierwsza wizyta u tego lekarza. Miałam wrażenie, że dr nie był do końca zainteresowany wysłuchaniem mnie, wizyta trwała b.krótko,lekarz patrzył na zegarek...dostałam receptę i wyszłam zawiedziona.

Lekarz psychiatra ,który nie robi właściwie wywiadu z pacjentem to pomyłka.Wizyta trwa 10 min.Nie dajcie się na to nabrać jeśli potrzebujecie dobrej diagnozy.Jeśli ma być to tylko kotynuacja leczenia to myślę że te 10 min wystarczy na wypisanie recepy.O wiedzy i kompetencjach nie będę się wypowiadać bo nie było czasu żeby pan doktor mógł je zaprezentować.Kolejne wizyty wyglądały tak samo.Lekarz nie zainteresowany pacjentem. i chciał ja zprezentowac

Lekarz psychiatra ,który nie robi właściwie wywiadu z pacjentem
to pomyłka.Wizyta trwa 10 min.Nie dajcie się na to nabrać jeśli
potrzebujecie dobrej diagnozy.Jeśli ma być to tylko kotynuacja

i chciał ja zprezentowac

Świetny, kompetentny specjalista,a przede wszystkim miły czlowiek!!!Lekarz który potrafił wycinąć mnie z choroby.

Bardzo dobry specjalista polecam. Miła osoba chętna do pomocy stosuje stosunkowo niedrogie leki

Świetny lekarz, uprzejmy, miły, potrafi wszystko wyjaśnić. Trafiłem do doktora Gajewskiego będąc w klinice już tam Doktor obiecał mi powrót do zdrowia pod warunkiem że będę go słuchał i brał leki, i tak się stało czuje się bardzo dobrze pracuje, niedługo się żenię jestem innym człowiekiem fakt biorę leki ale razem z Doktorem dobraliśmy właściwe leki praktycznie bez skutków ubocznych. Jestem Bardzo wdzięczny Panu Gajewskiemu za to że postawił mnie na nogi!

Człowiek który mi pomógł. Doktor Gajewski to człowiek pełen entuzjazmu, chęci pomocy innym. Wspaniały!!!!

Po urodzeniu pierwszego dziecka, miałam ciężką depresję poporodową z która sama nie mogłam sobie poradzić. Potrzebowałam fachowej pomocy od osoby, która potraktuje mnie z godnością i szacunkiem, której mogłabym opowiedzieć o wszystkim..Takim właśnie człowiekiem jest dr Gajewski- człowiek złote serce - nic dodać nic ująć!

Miałem ciężką sytuacje w życiu, przez około 3 lata nie mogłem się pozbierać, moja małżonka namówiła mnie na pójście do lekarza psychiatry. Długo szukałem odpowiedniego lekarza dla mnie aż w końcu zdecydowałem się na skorzystanie z usługi u dr Gajewskiego. Lekarz jest osoba wspaniałą, życzliwą -bardzo potrzebowałem pomocy i dr w bardzo ciepły i profesjonalny sposób mi tą pomoc zaoferował. Po spotkaniu z lekarzem czuję się inną osobą z odbudowaną i szczęśliwą osobowością.