profesjonalista, życzliwy, wzbudza zaufanie, interesuje się pacjentem, dba i pamięta o wszystkim :) polecam

witam, dr Gałczyński to wspaniały lekarz i na dodatek super miły człowiek. Na zadane pytanie odpowiada kompetentnie i bardzo czytelnie dla laika.Zabiegany z nadmiaru pracy ale nigdy nie zawodzi,jak nie za 10 minut to za godzinę zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Dobrze,że tacy lekarze jeszcze istnieją bo wtedy chorować łatwiej. WIELKIE DZIĘKI Doktorze. Pozdrawiam A.Furmańska p.s. zazdroszczę Panu tego spaghetti :))

witam,
Pozdrawiam A.Furmańska
p.s. zazdroszczę Panu tego spaghetti :))

Fantastyczny czlowiek, który świetnie potrafi oswoić z chorobą! Polecam!!! Joanna

Fantastyczny czlowiek, który świetnie potrafi oswoić z chorobą! Polecam!!!
Joanna

Fachowy, życzliwy, czarujący. W czasach, gdy liczy się tylko jedno, takie cechy to rzadkość. Tym bardziej cieszy, że tacy jak Doktor istnieją.

Pan doktor rozładowuje stres poprzez serdecznosć i humor, mówi tak aby pacjent rozumiał co się do niego mówi, przyjazne zachowanie i skracanie dystansu do pacjenta. Z pewnością wzbudza zaufanie, zawsze znajdzie trochę czasu, aby pogadać o zdrowiu, wynikach badań, dalszych planach leczenia. Rozmawia w sposób zwykły, przystępny. Serdecznie polecam Pana Doktora EB

Serdecznie polecam Pana Doktora EB

Pan Doktor jest nie tylko wspaniałym lekarzem, ale także wrażliwym człowiekiem. Poświęcił mi dużo czasu swojego cennego czasu, był zawsze uprzejmy, życzliwy i szarmancki. Operacja usunięcia guza przebiegła bez żadnych komplikacji. Nie mam żadnych blizn. To była po prostu mistrzowska robota! Dziękuję. UŻK

UŻK

Dziękuję jeszcze raz za genialne wyleczenie mojego intruza - potężnego keratoacanthoma na nosie.Nie po nim śladu.Jestem szczęśliwy, że natrafiłem na tak świetnego lekarza,a także przemiłego człowieka. Dzięki Doktorze! W.B.

Po kolejnej wizycie potwierdzam to, co stwierdzone wcześniej: niesamowity lekarz, wspaniały specjalista, do ktorego można jak w dym. Całe szczęscie, że tacy jak on istnieją.

wspaniały człowiek, przykadny lekarz dbający o pacjenta.Rzadko się zdarza w tych czasach spotkać takiego profesjonalistę,świetny fachowiec-wie co robi.

Pan Doktor po dzisiejszej wizycie dał mi nadzieje, ze ktoś kompetentny wreszcie zajmie sie moimi wezlami. Bylam pierwszy raz, tylko chwile ale jego pozytywny stosunek do mojej osoby i cieple podejscie nie pozwolily mi nie napisac tego komentarza. Mam nadzieje, ze jestem w dobrych rekach, nt kompetencji obiecuje wypowiedziec sie za jakis czas. Agnieszka