dr hab. n. med. Jacek Gawrychowski

Torakochirurg, Chirurg ogólny

Zgadzam się w 100% z powyższą opinią. Pomimo tego, że zabieg wykonany prawidłowo, to Pan profesor szuka każdej okazji do jak największej ilości wizyt za grubą kasę, a wszelkie szczegóły trzeba wyciągać od niego, co nie przystoi profesjonaliście.

Pań profesor jest godny polecenia. Potrafi wysłuchać oraz wytłumaczyć na czym polega choroba oraz jaki będzie przebieg leczenia. Uważam że ma kompleksowe podejście do pacjenta a ilość poświęconego czasu według mnie jest wystarczająca.

Nie posiadam kompetencji by oceniać tego Pana. Mogę natomiast powiedzieć że mój zabieg był wykonany prawidłowo i nie miałem żadnych powikłań. Wszystko bardzo dobrze ale, od profesora i zarazem człowieka z taką praktyką oczekiwałem więcej tym bardziej że wizyty u tego Pana do tanich nie należą. Niestety z przykrością muszę powiedzieć że Pan ten jest małomówny, niechętnie odpowiada na zadane pytania pacjenta a wizyta u niego trwa zazwyczaj od 1-2min. Z przykrością odniosłem wrażenie że liczy się dla niego pieniądz a ja sam więcej na temat swojej choroby dowiedziałem się z internetu i u swojego lekarza rodzinnego. Miałem kilkanaście wizyt po 150zł co dało pokaźną sumkę ponad 2 tyś zł które przeznaczyłem tylko na to żeby usłyszeć że jest dobrze i mogę wracać do domu, każda wizyta wyglądała tak samo. Podsumowując, zabieg miałem wykonany bez zarzutów natomiast podejście do pacjenta zraziło mnie i na pewno już nie skorzystam z usług Pana profesora.