dr n. med. Jacek Gessek

Kardiolog

wspaniały lekarz ,uratował mi życie ,zawdzięczam mu bardzo dużo i dziękuje że dr Gessek istnieje i niech żyje bardzo długo ratując innym życie tak jak uratował mi bardzo dziękuje dr Gessku

Bardzo dobry lekarz , pod jego opieką człowiek czuje że będzie żył.

Bardzo dobry lekarz , pod jego opieką człowiek czuje że będzie żył.

Pamietam Pana doktora jako bardzo młodego lekarza,gdy leczył po zawale mojego tatę.Po kilkunastu latach sam trafiłem na oddział do doktora Gesska i jestem bardzo wdzieczny że właśnie trafiłem na ten oddział.Wspaniały lekarz, który umiał stworzyć przyjazną atmosferę w oddziale.Za każdym razem (a byłem 4 razy) trafiałem własnie na odział Kardiologii i Intensywnej Terapii na Batorego i do innego szpitala z własnej woli bym sie wiść nie dał.

Jest to lekarz do którego mam 100 procentowe zaufanie. Leczy moją mame która wielokrotnie przebywała w szpitalu tak wiec widziałam jak podchodzi do pajentów zarówno w gabinecie jak i w szpitalu.

Jest super jako lekarz i ma caly zespol super wiem co pisze bo znam tych lekarzy ratowali moie zycie halina po pszeszczepie serca Polecam caly zespol

Fantastyczny lekarz, który kieruje równie fantastycznym zespołem w szpitalu miejskim przy ul.Batorego nie można podawać nazwisk bo można by jakieś nazwisko pominąć, a nie chcę tego gdyż cały personel lekarski jak i pielęgniarski jest fantastyczny - dzięki nim mogę te słowa napisać. Wiesław Rygielski

Wiesław Rygielski

Świetny lekarz, który wysłucha, zanim uzna pacjenta za "mającego problemy natury emocjonalnej". Byłem pacjentem Oddziału Kardiologii i Intensywnej Opieki Kardiologicznej w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim w Toruniu i widziałem czego ten człowiek dokonuje. Ratuje życie. Szkoda tylko że dr Gessek nie jest na oddziale 24h na dobe, bo chyba tylko on potrafi tak "czarowac". Ma tytuł dr nauk wiec wiedza ogromna, praktyka nie mniejsza. Ale na podziw zasluguje również cały personel medyczny - b. miła i życzliwa atmosfera. Kończąc - dr Gessek nie jest z tych lekarzy co się uśmiechają, robia dobra minę do złej gry i wmawiają że jest się okazem zdrowia. Jeśli pacjent się uskarża na jakies dolegliwości to ten lekarz napewno nie odeśle go z kwitkiem. Nie daje leków "na twarz", nie opowiada "ze to normalne dolegliwości", "to wina stresu, zmeczenia" itd. NIE ZBYWA, ALE LECZY! ! !

Trafna diagnoza i skuteczne leczenie nadciśnienia ( po kilku latach niepowodzeń u innych lekarzy).Pacjentka.

Lekarz bardzo kompetentny.Bardzo gorąco polecam,gdyż uratował mi życie,za co z całego serca dziękuję.Monika

na podstawie kontaktu z 2003r. Lekarz kompetentny, bezinteresowny, pomógł gdy inni zawiedli. Polecam. Kazimierz O z Ciechocinka.