lekarz Jacek Gibaszek

Internista

Cudowny człowiek,profesjonalista w każdym calu!Indywidualne podejście do pacjenta,co jest bardzo ważne!Gorąco polecam!

Pan doktor wykonywał mi kolanoskopie wspaniały człowiek prawdziwy lekarz z powołania wszystko dokładnie tłumaczy rozmawia z pacjentem miły i muszę przyznać że jego asystentka pani Marzena cudowna kobieta mogę się przyznać że z nimi to badanie przebiegło bez żadnego problemu i gdy będę musiała powtórzyć za kilka lat to tylko u nich BARDZO POLECAM

Z obserwacji i kontaktów z Panem dr Gibaszek na Oddziale Gastrologii przy ul Arkońskiej uważam że w pełni zasługuje na ocene 5 i godny jest polecenia. Jest bardzo oddany pacjentom i niezwykle kompetentny. I o to w chorobie chodzi!

Pan Dr robił mi gastroskopię w Sonomedzie. Był miły sympatyczny. Zrobił dokładny wywiad, rozmawiał z pacjentem w trakcie badania. Gdy opisał zdjęcia i całe badanie to dokładnie wszystko wyjaśnił i odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości. Z czystym sumieniem jak najbardziej POLECAM!

Wciąż poszukujesz "Internista Szczecin"?

Nzoz Przychodnia Lekarska ul.Strażacka
Antoniowska
42-282 Widzów
Tkacka 58 lok.1
Szczecin

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin