lek. med. Jacek Glebalek. med. Jacek Gleba - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. med. Jacek Gleba

Lekarz rodzinny, Internista

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Mam ponad 25 letnie doświadczenie zawodowe w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i w Polsce w zakresie Medycyny Rodzinnej, Pediatrii oraz Pomocy Doraźnej uzupełnione o studia w zakresie Zarządzania Zintegrowanymi Systemami Opieki Zdrowotnej.

Moja praca charakteryzuje się integralnym podejściem do pacjenta charakterystycznym dla systemów opieki zdrowotnej w Europie Zachodniej. Zdobywane przez wiele lat doświadczenie pozwala mi na rozwiązywanie rozwiązywanie problemów i kwestii obejmujących tematykę wielu specjalizacji, diagnostykę i leczenie podstawowych chorób z zachowaniem orientacji na profilaktykę pacjentów., orientację na profilaktykę oraz diagnostykę i leczenie podstawowych chorób większości specjalizacji.

Przyjmuję pacjentów w gabinecie w Warszawie oraz w Sant Cugat del Vallés (Barcelona, Hiszpania).

Dodatkowo zarządzam zespołem realizującym telekonsultacje medyczne, który oferuje usługi w formie tele i video konsultacji medycznych jak również Drugą Opinię Lekarską oraz Koordynację Procesu Leczenie poważnych zachorowań w kraju i za granicą, które dla pacjentów potrzebujących złożonej, integralnej opieki medycznej stanowią uzupełnienie procesu leczenia.