lekarz Jacek Głuszek

Internista, Angiolog

Bardzo dziękuję Panu doktorowi za bardzo dokładne wyjaśnienie leczenia, wielu schorzeń mojej mamy. Jestem wdzięczna , ze Pan doktor był uprzejmy i bardzo cierpliwy dla starszej osoby .

Polecam Pana doktora , pełen profesjonalizm doktor z powołania . Super podejscie do pacjenta bardzo miły .

Polecam Pana doktora , pełen profesjonalizm doktor z powołania .
Super podejscie do pacjenta bardzo miły .

Godny polecenia lekarz. Zajmuje się danym pacjentem z wnikliwością i tłumaczy wszystko w miarę możliwości. Nie zostawi z problemem, szuka rozwiązania nawet zasięgając opinii innych specjalistów. Bardzo dobry kontakt.

Wielu moich pacjentów jest pacjentami dr Jacka. Sam nie wiem jak w tak krótkim czasie jest pomóc tak wielu pacjentom. Cenie go przede wszystkim za profesjoalizm, cierpliwość i uprzejmość. Rozchwytywany przez wiele Ośrodków Poradni , jak i Szptali. Nie dziwie się więc że niektórzy chcą Go "rozszarpać" na dobre" Piątkowy wieczór mocno zakrapiany daje upust emocjom niektórym niecierpliwym. Z tego miejsca dziekuje Doktorowi za uzupełnianie diagnozy, bez której chory mógłby odwiedzić jeszcze wielu innych specjalistów (kardiolog, endokrynolog, nefrolog) .

Polecam.serdecznie. Jeden z niewielu wspanialych angiologow, ktory szybko zdiagnozowal moja chorobe i szybko wyleczyl Wysoka kultura . Doskonaly specjalista. Dyspozycyjny, poswiecil mi duzo czasu , i wysluchal a to zadko sie zdarza.

NIE POLECAM!!!! Arogancki, bezczelny, zarozumiały, niemiły. Nie mam pojęcia jak trafił na kierunek medyczny- chyba drzwi pomylił. Moja krewna jest pacjentką doktora od pół roku. Niedawno poczuła się gorzej. Zadzwoniłam do doktora czy przyjmie ją jeszcze tego samego dnia wieczorem, oczekując, że przynajmniej zobaczy pacjentkę i uspokoi ją lub skieruje na dalsze leczenie do szpitala. Doktor odmówił. Usłyszałam, że jeśli krewna źle się czuje to niech się zgłosi na SOR, a na wizytę przyjdzie w umówionym terminie. Po przedstawieniu objawów, doktor powtórzył „radę”, mówiąc: „Pacjenci są przyjmowani kilka razy w ...

NIE POLECAM!!!!

Arogancki, bezczelny, zarozumiały, niemiły.
Nie mam pojęcia jak trafił na kierunek medyczny- chyba drzwi pomylił.

Moja krewna jest pacjentką doktora od pół roku. Niedawno poczuła się gorzej. Zadzwoniłam do doktora czy przyjmie ją jeszcze tego samego dnia wieczorem, oczekując, że przynajmniej zobaczy pacjentkę i uspokoi ją lub skieruje na dalsze leczenie do szpitala. Doktor odmówił. Usłyszałam, że jeśli krewna źle się czuje to niech się zgłosi na SOR, a na wizytę przyjdzie w umówionym terminie. Po przedstawieniu objawów, doktor powtórzył „radę”, mówiąc: „Pacjenci są przyjmowani kilka razy w tygodniu po wcześniejszym umówieniu wizyty. Moja placówka nie jest ośrodkiem 24- godzinnym i tutaj tryb nagły znaczy tyle, że pacjent nie czeka rok tylko miesiąc. Taka jest Polska.”
>>godny pozazdroszczenia patriotyzm<<

*nie przejął się,
*nie dopytał o kogo chodzi (podałam na wstępie dane pacjenta ale jestem 100% pewna że nie miał pojęcia o kim mowa),
*nie zastanowił się nad objawami, niczego nie wyjaśnił

Od pierwszej wizyty pół roku temu i pobycie w szpitalu (gdzie Pan doktor również pracuje)- brak poprawy. Brak konkretnego planu na dalsze leczenie, brak rzetelnego wyjaśnienia objawów, ewentualnych przyczyn, brak podejścia do pacjenta i przede wszystkim brak świadomości brania odpowiedzialności za pacjenta, który do niego przyszedł licząc na pomoc (co widać w przedstawionej wyżej rozmowie).

Podsumowując: prędzej wyleczy Was szaman, wróżka Jolanta lub "wujek Google" do spółki z "ciocią Wiki" niż Pan doktor.

Nie traćcie zdrowia, czasu, nerwów i pieniędzy. Radzę przeglądnąć fora internetowe, popytać znajomych i ich znajomych i znaleźć kompetentnego lekarza, który troszkę się przejmie i będzie umiał Wam pomóc (o ile naturalnie dożyjecie tego przełomowego spotkania).

Pozdrawiam serdecznie i życzę Wszystkim zdrowia w Nowym Roku.

świetny lekarz z powołania i cudowny człowiek można mu zaufać bo wie co mówi i co robi .Polecam wszystkim pacjentom .

Świetny lekarz. Miałam duży problem z ranami na nogach i Pan Doktor jako jedyny potrafił je wyleczyć. Nikt wcześniej nie proponował mi takich opatrunków jak on co na początku wydało mi się podejrzane, ale efekt był znakomity. Do tej pory miałam zlecane przez lekarzy inne leczenie i męczyłam się dwa razy dłużej bez efektu.

Nie powinien byc lekarzem. Arogancki niekompetenty zarozumialy i złośliwy. Niechetny pacjętowi!

naprawde polecam kompetencja i podejscie tego lekarza do pacjenta godne polecenia słucha co mówi pacjent a to sie rzadko zdarza .Dziekuje Panie doktorze za porade.