ginacy gatunek, dr gorecki leczy mnie od kilku lat, dotarlem do niego z masa problemow po wypadku. niesamowicie rzetelny, pomocny, uczciwy i empatyczny czlowiek i lekarz. to co robi w moim odczuciu robi glownie z powolania. ambitny, dociekliwy, przedstawia pacjentowi opcje i doradza w wybraniu wlasciwej. osoby, ktorym go polecilem sa rownie zadowolone. dr gorecki bardzo starannie dobiera swoj personel. pomoc zatrudniona w gabinecie jest szalenie uprzejma i profesjonalna. choc dr gorecki moim zdaniem nie potrzebuje reklamy szczerze polecam go kazdemu kto ma powazne problemy z zebami. dentysta i czlowiek jedyny w swoim rodzaju.

Lekarz został mi polecony. Od razu wzbudził moje zaufanie, jest bardzo kompetentny i rzeczowy. Ceny jak na Warszawę przystępne.

Świetny, wzbudzający zaufanie lekarz. Również pomoc dentystyczna na najwyższym poziomie. Gabinet super czysty i nowoczesny.

Doktor Jacek bardzo miły, ale niestety nie zauważył choroby dziąseł, z którą się zmagam oraz zostawił próchnicę pod wypełnieniem. Dlatego odradzam.

Jestem bardzo zadowolona. Lekarz profesjonalny, bardzo miły.

Jestem bardzo zadowolona. Lekarz profesjonalny, bardzo miły.

Lekarz został mi polecony i spełnił w pełni moje oczekiwania . mimo panicznego strachu przed dentystą mam teraz znów wspaniałe uzębienie

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134