lek. dent. Jacek Górski

2,8
2,7
2,4
2,2

Biorąc pod uwagę ilość i tonację opinii tego lekarza odnoszę nieodparte wrażenie, że są zdecydowanie nieobiektywne, żeby nie wskazywać wręcz na działanie konkurencji. Czyżby znacząca większość głogowskich stomatologów nie miała żadnych pacjentów (zastanawiające zero opinii)? Od lat Państwo Górscy sprawują stomatologiczną opiekę nad moją rodziną (2+2) i na podstawie doświadczeń i porównania z innymi stomatologami z którymi miałem już styczność - bardzo wysoko oceniam ich kwalifikacje, warsztat i darzę zaufaniem. Nie mogę się powstrzymać od nawiązania do wcześniejszych opinii. Kilka lat temu również miałem chirurgiczne usunięcie ósemki i z autopsji ...

Nie mogę się powstrzymać od nawiązania do wcześniejszych opinii. Kilka lat temu również miałem chirurgiczne usunięcie ósemki i z autopsji wiem, że jeśli ktoś spodziewa że trwa to 3 minuty jest zwyczajnie naiwny.
Podobnie kolejny anonim oświadcza że poszedł do dentysty ze zdrowymi zębami (ciekawe po co - może chciał zaszpanować, alboco?), dowiedział się zapewne, że są w podobnym stanie jak jego zdrowy rozsądek i rozczarowany .... to się nie trzyma qpy. Jeśli to rzeczywiście opinia pacjenta to jej autorowi, chociaż się na medycynie nie znam, podpowiem że gdy następnym razem poczuje znowu zdrowie w uzębieniu to rozważyć powinien inne specjalności medyczne - np zaczynające się od "psych". "Tam zły i zachłanny doktor sprobuje leczyc organ ktory ZNOWU nie wymaga leczenia z czywistej przyczyny: za leczenie GŁOWY, rachunek jest wiekszy niz za SZPANOWANIE czymśtam.."

Lekarz Bardzo miły, uprzejmy. Wysłuchał co mi dolega, a przede wszystkim mnie przyjął ,gdzie inni chirurdzy mnie " olali" z okropnym bólem ósemki. Usuwanie tego zęba, trwało 1h przy czym na bieżąco byłam informowana co się dzieje w danej sytuacji . Naprawdę ,uważam, że komentarze, które tu czytałam są wyssane z palca. Koszty za zabiegi moim zdaniem są elokwentne co do czynności które doktor wykonuje. Polecam tego Specjalistę w 100 % !

Bardzo dobry lekarz ortodonta, moim zdaniem najlepszy fachowiec w mieście! Efektowne leczenie. Pan doktor przy każdej wizycie dokładnie wysłuchiwał wszystkich moich życzeń i uwag. Polecam jak najbardziej.

Uwzględniając wysokość cen jakie płaci się za leczenie u Pana doktora trzeba również doliczyć zmarnowany czas oczekiwania na umówioną wizytę. Ostatnio Pan dr miał "obsówę" o 1h15min. Oprócz tego mam zastrzeżenia co do tego jak Pan dr tłumaczy pacjentowi diagnozę tzn. nie mówi konkretów.

Nie polecam... kasa chyba najważniejsza dla tego pana cenniki od-do płaciłem tylko" do "czyli najwyższą stawke,mało tego ząb zrobiony z małym szczegółem jedna dziurka w zębie p.doktorowi umknęła(tragedia) czyli czeka mnie jeszcze jedna wizyta z ty samym zębem ale na pewno już nie u tego pana!!!! Szkoda tylko że ludzie z takim wykształceniem zarabiający nie małe pieniądze nie mają odrobiny honoru i godności żeby poczuć się do odpowiedzialności i naprawienia swojej fuszery!!!!

Bylejakość i tumiwisizm - pacjenta ma w d... a zależy mu tylko na kasie, którą wyciąga za leczenie zdrowych zębów i inne tym podobne cuda. A jak już rzeczywiście robi to co trzeba, to człowiek musi szukać pomocy gdzie indziej. Jeśli już musicie wykonać zabieg u niego, to proście o paragon, bo potem cwaniaczek będzie się wykręcał od odpowiedzialności.

Uwaga - nie tylko przeprowadza zabiegi nieodpowiednio, tak, że występują komplikacje (inni stomatolodzy robią rzeczy, z którymi dr Górski sobie nie radzi), ale również stara się namówić pacjenta na zupełnie zbędne (i, oczywiście, odpłatne) zabiegi. Dobrze, że byłem tydzień wcześniej u innego dentysty z innym problemem, bo bym mu uwierzył.

Naciąga na rzeczy, z którymi nie ma problemów, ale tego, co trzeba załatwić, to już nie potrafi zrobić poprawnie. W dodatku strasznie gburowaty i nie udziela informacji, więc pacjent wychodzi skołowany, a potem jeszcze się męczy...

Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności - źle przeprowadzane zabiegi, namawianie na leczenie zdrowych zębów, nie wystawia paragonów.

U pana Górksiego mialam zalzony aparat ortodontyczny, a leczenie dokonczylam u innego, kompetentnego ortodonty. Pan Górski niechetnie odpowiadal na zadawane pytania dotyczace leczenia, chcial sciagac aparat gdy mialam szpary miedzy zebami bo stwierdzil ze nie musze miec usmiechu jak gwiazda filmowa ( a myslalam, ze m.in. w tym celu zaklada sie aparat), na jezyku do dzis mam wielka blizne po jakims łuku co byl na podniebieniu.. Na szczescie trafilam na wspanialego ortodonte ktory skonczyl leczenie jak nalezy i dzis mam zeby jak nalezy. Nie wspominajac o tym, ze na co drugiej wizycie nie dostawalam paragonu.. NIe polecam!