lek. dent. Jacek Górski

Chirurg stomatolog, Ortodonta

2,7
2,2

Bardzo dobry lekarz ortodonta, moim zdaniem najlepszy fachowiec w mieście! Efektowne leczenie. Pan doktor przy każdej wizycie dokładnie wysłuchiwał wszystkich moich życzeń i uwag. Polecam jak najbardziej.

beznandziejny lekarz nie polecam zero uszanowania dla pacjenta teraz przyjmujew Szprotawie niech stad idzie

Nie polecam .Naprawdę proszę się mocno zastanowić nad robieniem aparatu ortodontycznego u tego lekarza ! Nie daje paragonów więc trudno dojść do tego ile kasy wyciągnął i ortodoncie trudno udowodnić że źle leczył.W moim przypadku skończyło się ,że inny lekarz musiał ponownie prawidłowo założyć aparat i kontynuować leczenie.

Biorąc pod uwagę ilość i tonację opinii tego lekarza odnoszę nieodparte wrażenie, że są zdecydowanie nieobiektywne, żeby nie wskazywać wręcz na działanie konkurencji. Czyżby znacząca większość głogowskich stomatologów nie miała żadnych pacjentów (zastanawiające zero opinii)? Od lat Państwo Górscy sprawują stomatologiczną opiekę nad moją rodziną (2+2) i na podstawie doświadczeń i porównania z innymi stomatologami z którymi miałem już styczność - bardzo wysoko oceniam ich kwalifikacje, warsztat i darzę zaufaniem. Nie mogę się powstrzymać od nawiązania do wcześniejszych opinii. Kilka lat temu również miałem chirurgiczne usunięcie ósemki i z autopsji ...

Nie mogę się powstrzymać od nawiązania do wcześniejszych opinii. Kilka lat temu również miałem chirurgiczne usunięcie ósemki i z autopsji wiem, że jeśli ktoś spodziewa że trwa to 3 minuty jest zwyczajnie naiwny.
Podobnie kolejny anonim oświadcza że poszedł do dentysty ze zdrowymi zębami (ciekawe po co - może chciał zaszpanować, alboco?), dowiedział się zapewne, że są w podobnym stanie jak jego zdrowy rozsądek i rozczarowany .... to się nie trzyma qpy. Jeśli to rzeczywiście opinia pacjenta to jej autorowi, chociaż się na medycynie nie znam, podpowiem że gdy następnym razem poczuje znowu zdrowie w uzębieniu to rozważyć powinien inne specjalności medyczne - np zaczynające się od "psych". "Tam zły i zachłanny doktor sprobuje leczyc organ ktory ZNOWU nie wymaga leczenia z czywistej przyczyny: za leczenie GŁOWY, rachunek jest wiekszy niz za SZPANOWANIE czymśtam.."

U pana Górksiego mialam zalzony aparat ortodontyczny, a leczenie dokonczylam u innego, kompetentnego ortodonty. Pan Górski niechetnie odpowiadal na zadawane pytania dotyczace leczenia, chcial sciagac aparat gdy mialam szpary miedzy zebami bo stwierdzil ze nie musze miec usmiechu jak gwiazda filmowa ( a myslalam, ze m.in. w tym celu zaklada sie aparat), na jezyku do dzis mam wielka blizne po jakims łuku co byl na podniebieniu.. Na szczescie trafilam na wspanialego ortodonte ktory skonczyl leczenie jak nalezy i dzis mam zeby jak nalezy. Nie wspominajac o tym, ze na co drugiej wizycie nie dostawalam paragonu.. NIe polecam!

witam swietny dentysta praca tego pana pochwalana jest poza granicami pl naprawde polecam Ryszard

witam
swietny dentysta
praca tego pana pochwalana jest poza granicami pl
naprawde polecam
Ryszard

pan doktor wyrywał mi zęba chirurgicznie ponad 20 minut masakra,a za wizytę zapłaciłam 220 zł i swoje wycierpiałam :(

Pan dentysta probuje leczyc zeby ktore nie wymagaja leczenia z czywistej przyczyny: za leczenie zeba, rachunek jest wiekszy niz za przeglad zebow. bardzo to smutne ze czlowiek wyksztalcony ubiega sie do takich metod aby zarobic wiecej.