lekarz Jacek Górski

Okulista

Lekarz bardzo miły i wesoły . Sympatyczny, wzbudza zaufanie i zachowuje się po ludzku. Chętnie pomaga i tłumaczy, widać, że ma dobry kontakty z ludźmi. To była moja pierwsza wizyta u doktora, ale nie ostatnia :)

Same plusy. Podejście do pacjenta i fachowość jakiej oczekiwałem. W razie kolejnych problemów już nie muszę szukać lekarza okulisty. Polecam zdecydowanie.

Bardzo miły pan doktor , profesjonalne podejście do pacjenta, dokładne wytłumaczenie problemu schorzenia. Byłam u niego w Medixie we Wrocławiu i polecam

Leczę się u Pana doktora od niedawna, wydaje się być bardzo kompetentny. Słucha, wyjaśnia, lekarz z powołania, miły, polecam w 100 %

Polecam serdecznie Pana doktora, szybka diagnoza leki trafione, już po 2 dniach ból oka był praktycznie nie wyczuwalny.Dziękuję i pozdrawiam:)