dr n. med. Jacek Grudziński

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

2,9

Bardzo polecam Pana Doktora. Wykonał u mnie zabieg powiększenia piersi, efekt przekroczył moje najśmielsze oczekiwania. Pan Doktor jest bardzo spokojny i przede wszystkim uważnie słucha pacjentki na jakim efekcie jej zależy.

W zeszłym roku poddałam się korekcie nosa. Efekt niestety rozczarowuje. Nos jest duży, zniekształcony i obolały. Chirurg nie reaguje na żadne uwagi. Uważam, że pieniądze i to niemałe zostały wyrzucone w błoto. Za poprawkę chirurg żąda dodatkowych pieniędzy, choć wypadałoby umieć przyznać się do błędu w sztuce i dokonać korekty bez dodatkowych kosztów, tym bardziej, że sama operacja kosztowała 12 tys złotych. Nie polecam tego chirurga, chyba że ktoś ma zamiar się oszpecić.

Nie polecam tego chirurga, chyba że ktoś ma zamiar się oszpecić.

Wspaniały lekarz!! Pełen profesjonalizm, bardzo uczuciowy, dokładnie mi wytłumaczył przebieg zabiegu, po operacji dogladał i sprawdzał czy wszystko wporzadku. Ja jestem bardzo zadowolona.

Proszę Pana pacjenta trzeba było iść z tą sprawą do Sądu. Lekarze nie mogą z pacjentami robić co im się żywnie podoba, a jak coś nie wyjdzie to mają daleko gdzieś pacjentów. Dla nich liczy się pełny portfel. Kiedyś usłyszałam jego zdanie ,,sztuka dla sztuki,,...

Mój syn miał operację plastyczną uszu i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego, jest lepiej niż mogłam sobie wyobrazić. Opieka w szpitalu rewelacyjna tak jak warunki pobytu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystko.

W lutym 2010 miałam wycinany kaszak z policzka przez tego lekarza. I naprawdę polecam go w 100%.Dermatolodzy straszyli mnie bliznami na pół twarzy a mam na prawdę maluśką bliznę.Polecam a Doktorowi bardzo dziękuję:)

Dr Grudziński: wprowadziłeś mnie w świat ocemniałych, zeszpeciłeś moją twarz i przyczyniłeś się do trwałego kalectwa. Upokrzyłeś mnie łamiąc podstawowe zasady etyki lekarskiej oraz przysięgi Hipokratesa. Przestroga dla innych: nie dajcie mu się kroić !

Przestroga dla innych: nie dajcie mu się kroić !

Pragnę przestrzec wszystkich pacjentów przed doktorem Grudzińskim, który doprowadził stan mojego zdrowia do trwałego kalectwa w postaci uszkodzenia narządu wzroku oraz martwicy górnej wargi. Następnie świadomie i z premedytacją przyczynił się do tego, że postawił mnie w sytuacji bez wyjścia. Jest wybitnym specjalistą w fałszowaniu dokumentacji medycznej zatajając w niej swoje błędy lekarskie.Poza tym jest człowiekiem, którego cechuje buta i arogancja, ponieważ na moje pytania o stanie mojego zdrowia, odpowiadał zawsze:"Pan ciągle przeszkadza mi w pracy". P.s. Moje nazwisko jest bardzo dobrze znane w Klinice Chirurgii Plastycznej,której dr Grudziński jest ...

P.s. Moje nazwisko jest bardzo dobrze znane w Klinice Chirurgii Plastycznej,której dr Grudziński jest pracownikiem.