Polecam jako dobrego fachowca i uprzejmego człowieka, który przejmuje się zdrowiem swoich pacjentów i potrafi doradzić co zrobić w różnych przypadkach!!!

Wspaniały chirurg i dobry człowiek. Tacy powinni być wszyscy lekarze. Polecam każdemu. Potrafi rzetelnie wyjaśnić przebieg leczenia nie potęgując jednocześnie skali zagrożenia a skrupulatnie objaśnia każdy szczegół.

Wspaniały człowiek, specjalista wysokiej klasy, lekarz godny zaufania. Panie doktorze za wszystko serdecznie dziękuję. Pragnę podziękować również innym lekarzom, pielęgniarkom i salowym z Oddziału Chirurgi Onkologicznej ŚCO. Pozdrawiam pacjentka z sali nr 4

Pozdrawiam pacjentka z sali nr 4

Doktor Jacek Haduch to wybitny specjalista !!! Wspaniały człowiek, dający nadzieję nawet w bardzo trudnych przypadkach... Poświęca pacjentowi swój prywatny czas... Jest nieoceniony !!! Uratował życie mojej mamie !!! Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi ! Z całego serca dziękuję i życzę mnóstwo zdrowia dla Pana doktora :-)

Świetny lekarz godny polecenia więc POLECAM !!!! , dusza człowiek podejście do pacjenta REWELACJA normalnie człowiek ANIOŁ Takich lekarzy życzę każdemu szpitalowi kompetentny i rzeczywiście podchodzi do pacjenta z precyzja nie jak większość lekarzy pacjentów traktują jak rzecz u Pana Haducha na szczęście tak nie jest i dziękuję za Pańską opiekę Panie Doktorze Kielce są dumne ze Pana mają :-)))))

Wspaniały, dobry człowiek i mądry, cierpliwy lekarz. Bardzo mi pomógł. W ogóle cała opieka na oddziale chirurgii onkologicznej ŚCO jest bardzo dobra, od szefa począwszy, poprzez lekarzy, pielęgniarki, po salowe. Jestem bardzo wdzięczna, dziękuję za wszystko. Pozdrawiam serdecznie. Pacjentka z Ostrowca (sala nr 5)

niespotykanie kompetentny specjalista!!!

niespotykanie kompetentny specjalista!!!

polecam każdemu złoty człowiek,uprzejmy,kompetentny godny zaufania,Pacjentka z Ostrowca

Lekarz godny zaufania .zawdzieczam mu zycie(równiez anestezjologom)Polecam potrzebującym trudnej operacji. Halina Gruszczyńska.

Halina Gruszczyńska.

wspaniały lekarz, wyśmienity fachowiec, zawdzieczam mu życie

wspaniały lekarz, wyśmienity fachowiec, zawdzieczam mu życie

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Kielce"?

Prywatny Gabinet Chirurgiczny
ul. J.N. Jeziorańskiego 75