2,7
2,8
2,3
2,8
2,5

Wszystko ok. Kompetentny. Uprzejmy. Z poczuciem humoru. Stara się by było dobrze. Mogę go spokojnie polecić

Szczerze odradzam. Obiektywnie spoglądając na kompetencje - być może ukończył studia w swojej specjalności i posiada wiedzę w jakimś stopniu, lecz nie potrafił (lub nie chciał) postawić diagnozy, co stawia jego kompetencje pod znakiem zapytania. Jeśli chodzi o podejście do pacjenta, tutaj również szczerze się zawiodłam, oczekiwałam zrozumienia - pacjent przychodzi do lekarza z problemem, oczekuje wsparcia i pomocy z jego strony a niestety zostaje zupełnie rozczarowany zachowaniem doktora w czasie wizyty. Tłumaczenie choroby i leczenie - tutaj także żadnych konkretów, ogólniki, które już są mi znane. Poświęcony czas - tutaj trudno to ocenić, ogólnie krótki, szybka wizyta. Odnosząc się do uprzejmości - no tutaj akurat to Pan dr wykazał się skrajną nieuprzejmością, nie będę wchodzić w szczegóły. Przechodząc do meritum - niestety, ale nie mogę nic pozytywnego napisać o tym lekarzu, z pewnością nie jest on wg mnie godnym polecenia specjalistą.

Potraktował mnie niewłaściwie, był arogancki i bezczelny w stosunku do mnie, jako pacjenta w podeszłym wieku. Nie zachowywał się odpowiednio. Nie jest to lekarz z powołania. Nie liczy się dla niego pacjent lecz pieniądze. Dla każdego oczekującego traktowania z szacunkiem i profesjonalnego leczenia, polecam udać się do innego specjalisty.

Wyjątkowo miły, sympatyczny,potrafi wysłuchać pacjenta,wesprzeć coś doradzić.Chodzę do niego od prawie 4lat i nie zamieniła bym jego na inne lekarza.JEST SUPER POLECAM. OLA.

Wizyta trwała w gabinecie max 3min, nie zachowywał się odpowiednio do pacjentka, nie jest to lekarz 'z powołania'. Nie polecam, wręcz odradzam wizytowania u tego Pana

Potraktował mnie niewłaściwie, był arogancki i bezczelny w stosunku do mnie jako pacjentki, nie zachowywał się odpowiednio, nie jest to lekarz 'z powołania'. Nie polecam, wręcz odradzam wizytowania u tego Pana.