Byłem u doktora z powodu problemów z nadciśnieniem. Doktor dokładnie mnie przebadał, wypisał leki, wizyta była przyjemna i przebiegła bez problemów. Systematycznie umawiam się na wizyty i widzę dużą poprawę samopoczucia. Serdecznie polecam

Serdecznie polecam

Duzo gadania mało efektów Zasugerowana opiniami pacjentow chwalących tu pana Jafrę Niestety leczenie nie odbiega od schematów i mimo wielu słów czego on to nie zrobi Nie zrobił nic konkretnego Wysłali mnie do hipertensjologa na Śląsk Tam po pierwszej wizycie były zaraz efekty Tu panJafra leczył mnie ponad pół roku Wydałam kupę kasy Raz za prywatne wizyty a dwa za ciągle zmieniane leki Za pożyczone pieniądze pojechała na Śląsk Tam wywiad krotkie badania/ Pan Jafra tez je wykonywał/ Diagnoza i własciwy dobor leków i spokój. Anna

No zachwyt na wyrost Umiejętności przeciętne Nawet dobór leków jak się uda tych zwykłych i w celu ustawienia i cisnienia i leczenia schorzen typowo kardiologicznych Cos tam wie i potrafi ale to chyba przez wyrobienie Ja osobiscie nie mam do niego zaufania jako medyka chociaz stwarza wokol siebie aureolkę uczonego Zdecydowanie wolę skuteczne i fachowe leczenie p. Dr Foremnego to jest lekarz ktory nie potrzebuje stwarzac sobie na siłę opini cud doktora bo to jest doktor ktory ktory czuje i wie co robi a jego wiedza idzie z tym w parze

Zdecydowanie polecam, trafiliśmy na niego przez internet szukając pomocy w związku z wysokim ciśnieniem u męża. W gabinecie okazało się, że jest tam kilku młodych pacjentów z podobnym problemem, których pan doktor leczy. My jesteśmy zadowoleni i śmiało możemy go polecić.

Faktycznie zainteresowany pacjentem, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Co najważniejsze : postawił prawidłową diagnozę, przepisał leki, które wreszcie wyregulowały ciśnienie. Mogę tylko polecić, bo straciłam już nadzieję, że da się cokolwiek z tym w ogóle zrobić.

Polecam Pana Jacka jako wybitnie dobrego specjalistę oraz przemiłego człowieka. Byłam u niego w czasie ciąży z powodu dokuczających mi bóli w klatce piersiowej. Pan dr zbadał mnie i przeprowadził szczegółowy wywiad. W rezultacie wystawił bardzo trafną diagnozę. POLECAM !!!

Lekarz z powołania.Kompetentny,rzetelny- przy tym bardzo dociekliwy i "łatwo nie odpuszczający" w stawianiu diagnozy.Do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie. Ogólnie podsumowując- lekarz jakich w Częstochowie jest bardzo mało

Konkretnie i rzeczowo - mieliśmy duży problem z nadciśnieniem u mojej ciężarnej żony, zapisane leki przez doktora były bardzo skuteczne, jesteśmy naprawdę wdzięczni.

Lekarz do rany przyłóż.Leżałam niedawno w szpitalu po wylewie.Lekarzem prowadzącym był Pan Jafra.Nie spotkałam wcześniej tak miłego lekarza