Kontakt od znajomych, który się leczą u doktora i są zadowoleni. Mogę tylko potwierdzić, wizyta kompleksowa, miałem wrażenie, że lekarz wie dobrze co robi i jak dalej mnie leczyć. Duży plus za komunikatywność i poświęcony czas. Polecam

Nie polecam Nic mi nie pomógł oprócz opróżnienia portfela Jaki profesjonalizm, jaką empatia, chyba ktoś pomylił osoby

Polecam, leczymy się u doktora całą rodziną i zdecydowanie nie zamieniłabym go na innego- jest oddany temu co robi, ma zawsze cierpliwość, a przede wszystkim dobrze leczy.

Nie polecam doktorka naciągacza Brak mozliwosci dostania się bez długiego oczekiwania do kardiologa zmusił mnie do wizyty prywatnej ,a tu za kazdym n razem dosc ,za wszystkie badania płaciłem to jescze kazde z nich połaczone bylo tylko z jedną wizytą za ktora kazdą płaciłem osobno.Celowe wyciąganie kasy Efekty leczenia mierne Przeniosłem się do leczenia do pana dr Foremnego i jestem zo zadowolony Mimo,zee jestem po drugim zawale w koncu czuję się dobrze,mam fachową pomoc i nikt na mnie nie żeruje tylko prawdziwie mnie leczy Mogę płacic ,ale wiem za co i ciekawostka u tego lekarza nie dziwnie nie jestem obdzierany z przysłowiowego ostatniego grosza Mogę się normalnie leczyc,a nie liczyc czy aby starczy mi na to leczenie

Byłem u doktora z powodu problemów z nadciśnieniem. Doktor dokładnie mnie przebadał, wypisał leki, wizyta była przyjemna i przebiegła bez problemów. Systematycznie umawiam się na wizyty i widzę dużą poprawę samopoczucia. Serdecznie polecam

Serdecznie polecam

Duzo gadania mało efektów Zasugerowana opiniami pacjentow chwalących tu pana Jafrę Niestety leczenie nie odbiega od schematów i mimo wielu słów czego on to nie zrobi Nie zrobił nic konkretnego Wysłali mnie do hipertensjologa na Śląsk Tam po pierwszej wizycie były zaraz efekty Tu panJafra leczył mnie ponad pół roku Wydałam kupę kasy Raz za prywatne wizyty a dwa za ciągle zmieniane leki Za pożyczone pieniądze pojechała na Śląsk Tam wywiad krotkie badania/ Pan Jafra tez je wykonywał/ Diagnoza i własciwy dobor leków i spokój. Anna

No zachwyt na wyrost Umiejętności przeciętne Nawet dobór leków jak się uda tych zwykłych i w celu ustawienia i cisnienia i leczenia schorzen typowo kardiologicznych Cos tam wie i potrafi ale to chyba przez wyrobienie Ja osobiscie nie mam do niego zaufania jako medyka chociaz stwarza wokol siebie aureolkę uczonego Zdecydowanie wolę skuteczne i fachowe leczenie p. Dr Foremnego to jest lekarz ktory nie potrzebuje stwarzac sobie na siłę opini cud doktora bo to jest doktor ktory ktory czuje i wie co robi a jego wiedza idzie z tym w parze

Faktycznie zainteresowany pacjentem, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Co najważniejsze : postawił prawidłową diagnozę, przepisał leki, które wreszcie wyregulowały ciśnienie. Mogę tylko polecić, bo straciłam już nadzieję, że da się cokolwiek z tym w ogóle zrobić.