dr n. med. Jacek Jakubowski

Neurochirurg

Pan Doktor opiekował się mną jakieś pół roku temu. Miałam bardzo nietypowy guz. Zdecydowanie jest specjalistą w swojej dziedzinie. Bardzo wiele mu zawdzięczam. Przede wszystkim to, że fantystycznie się mną opiekował i pokierował w kwestii leczenia, co zrobił kompletnie bezinteresownie. Serdecznie polecam Pana Doktora!

Neurochirurg z prawdziwego zdarzenia. Zaopiekował się moją dziewczyną a wcale nie musiał tego robić. Mam u niego wielki dług wdzięczności, odwdzięczę mu się kiedyś. Jak najbardziej go polecam i Pozdrawiam Cały Zespół Neurochirurgii Barlicki Łódź.

FACHOWIEC W SWOJEJ DZIEDZINIE, ZDECYDOWANIE POLECAM, POMÓGŁ MI WIELOKROTNIE JESLI CHODZI O MÓJ KRĘGOSŁUP. ZYCZĘ WSZYSTKIM TAKICH SPECJALISTÓW.

Dr Jakubowski operował mnie w szpitalu im. Bralickiego na kręgosłup na trzech poziomach 2004 roku , mamy 2013 i jak na razie odpukać w niemalowane:) jest tak jakbym niemiał operacji , zna się na rzeczy , konkretny i ostatni do operacji, zawsze stara się ratować zdrowie bezinwazyjnie , operacja to ostateczność . Ludzie nie piszcie , że nie poświęca czasu – czasu poświęca dostatecznie dużo do schorzenia , a że jest zaganiany to inna sprawa bo jest rewelacyjny i zbyt dużo osób chcę się do Niego dostać, a On nie wie, w co ręce włożyć . Gorąco polecam satysfakcja gwarantowana !

Co można powiedzieć o dr.Jakubowskim ??? WSZYSTKO CO NAJ .......!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Razem z dr. Tyborem uratowali życie mojej żonie. DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO !

Co można powiedzieć o dr.Jakubowskim ???
WSZYSTKO CO NAJ .......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Razem z dr. Tyborem uratowali życie mojej żonie.

DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO !

niesamowity lekarz gdyby każdy był takim lekarzem jak dr Jakubowski cała służba zdrowia by była inna

Witam wszystkich. Byłam u dr Jakubowskiego prywatnie bo taki dostałam namiar od znajomego. Jestem bardzo mile zaskoczona i w pełni poleciłabym tego lekarza innym. Od stycznia 2008 r mam problemy z kręgosłupem i dopiero on mnie poprawnie zdiagnozował i powiedział "na czym stoję". Nie zlecał szeregu badań tylko jedno a konkretne i dzięki temu nie naraził mnie na niepotrzebne koszta. Bardzo konkretny i rzeczowy z delikatnym poczuciem humoru :-)) Jestem zadowolona na 1000%

Jestem zadowolona na 1000%

Bardzo miły,kompetentny,super fachowiec, pomógł mojej córce, jestem bardzo zadowolona i wdzięczna.

ten doktor mnie operował i dzięki niemu mogę dziś normalnie funkcjonować , Ja i cała moja rodzina jesteśmy mu WCZIĘCZNI

bardzo kompetentny, rzeczowy, uprzejmy lekarz. Już nie chdzę o kulach.

bardzo kompetentny, rzeczowy, uprzejmy lekarz. Już nie chdzę o kulach.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Łódź"?

Maciej Radek

Neurochirurg