lekarz Jacek Jakubowski

Najlepszy lekarz okulista jakiego spotkałam. Odwiedziłam wielu specjalistów ale dr Jakubowski nie ma sobie równych. Na zwykłej wizycie kontrolnej wykonuje szereg badań, o których inni lekarze nawet nie wspomną. Dodatkowo muszę wspomnieć o cudownym podejściu do pacjenta. Jestem wierna Panu doktorowi od lat.

Lekarz do którego chodziłam od lat. Gdy było wszystko ok to ok a gdy problem się skomplikowal to Pan doktor najpierw przetestował na mnie całą aptekę bez badań a po 3 miesiącach bezskutecznego leczenia zamiast skierować mnie wyżej np do szpitala to telefonicznie oznajmił bym sobie wypiła zioła i rzucił słuchawką.

Jak można kogoś nie przyjąć na wizytę, bo w rejestracji pomylili się z godziną. Może Pan Doktor odda swój dzień urlopu za mój zmarnowany ?