Chirurgią plastyczną zajmuję się już od 1991 roku. Od 2007 roku prowadzę własny gabinet chirurgii plastycznej przy ulicy Żelaznej 54 lokal 2 (róg placu Pereca) we Wrocławiu. Zajmuję się ogólnie pojętą chirurgią plastyczną oraz medycyną estetyczną. Wśród wykonywanych przez nasz zespół operacji plastycznych najczęstszą i przynoszącą najlepsze efekty jest operacja powiększania piersi. Wyniki wielu z tych operacji można obejrzeć w bardzo obszernej galerii zdjęć na naszej stronie internetowej.
Oprócz operacji powiększania piersi wykonujemy także inne operacje plastyczne takie jak: operacje odmładzające twarzy (face lifting, plastyka powiek), operacje nosa, operacje uszu, operacje piersi (mastopeksja, redukcja piersi), plastyka powłok brzucha czy odsysanie tłuszczu. W ostatnich latach popularność zdobywają też wykonywane przez nas zabiegi medycyny estetycznej takie jak: BOTOX, wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust, wolumetria - modelowanie konturów twarzy, mezoterapia, Leczenie nadpotliwości oraz depilacja laserowa.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na naszej stronie internetowej.

Bardzo profesjonalny doktor.Z czystym sumieniem polecam.Wszystko wytłumaczy oraz przeprowadzi leczenie od a do z będąc pod jego opieką poczujesz się bezpiecznie. Naprawdę pełen profesjonalizm

Bardzo pozytywny lekarz jako osoba. Ma cierpliwość wyjaśnić i wytłumaczyć co będzie robione. Jestem miesiąc po zabiegu korekty nosa i wszystko jest na dobrej drodze, a efekt bardzo zadowalający! dziękuję raz jeszcze dotorze

Po zabiegu nie mam na razie żadnych zastrzeżeń! Kontakt i konsutacja przebiegła w spokojnej atomosferze co w połączeniu z podejściem lekarza ( jak widzę potwierdzoen opiniami ) poskutkowalo, że zdecydowałem się na zabieg. Minął tydzień, wszystko idzie w dobrą stronę, dziękuję dla dr Jarlińskiego

jestem zadowolony i z podejścia lekarza do pacjenta jak i wykonanego zabiegu i pomocy około medycznej jaka mi była udzielana. Kompleksowo, konkretnie i profesjonalnie stąd ta opinia dla innych. Dziękuję raz jeszcze!

Lekarz kompetentny, zainteresowany pacjentem i jego problemami. Poświęca sporo czasu no i jak najbardziej godny polecenia.

Jestem zachwycona, chyba pierwszy raz w życiu zostałam tak dobrze potraktowana przez lekarza. Naprawdę wielki szacunek Panie Doktorze. Dziękuje

Wspaniały profesjonalista. Przykładny lekarz. Szczerze polecam. Człowiek z duszą i sercem ! Szkoda że takich lekarzy jest tak mało.

Dr Jarliński to po prostu MISTRZ.Świetny specjalista,bardzo miły i dobry człowiek.Pobyt w Jego klinice to przyjemność.Serdecznie polecam.Agnieszka.

Pan Doktor Jarlinski i jego caly zespol jest wspanialy.To czlowiek ktory budzi od pierwszego spotkania i rozmowy zaufanie i dobre samopoczucie.Jest sympatycznym i godnym polecenia lekarzem i czlowiekiem.Bez obaw i wewnetrznych niepokojen pddalam sie zabiegowi oczu i liftingowi.Czas gojenia sie nie zalezy od lekarza tylko naszego organizmu a wiec oddaje sie w rece czasu.Dziekuje doktorku za profesjonala prace i wam kochane dziewczyny za opieke.Pozdrawiam i polecam wasza klinike .Krystyna

bardzo kompetentny Doktor, mialam kiedys u niego robione powieki co prawda bardzo dlugo trwal okres gojenia sie ran ale z efektu jestem zadowolona ,polecam