lekarz Jacek Jędra

Dzięki temu lekarzowi mam dwójkę cudownych dzieci, a w ciążę zachodziłam 4 razy. Trafiłam do niego po poronieniu pierwszej ciąży, moją drugą ciążę traktował jako zagrożoną, robił wszystko profilaktycznie, tylko jeden raz miałam problem w 9 tygodniu zaczęłam plamić i chociaż była to sobota rano kazał mi natychmiast przyjechać do gabinetu, dostałam zastrzyk i potem już nic złego się nie działo. Zaufałam mu bardzo i dzięki temu urodziłam zdrową córeczkę a potem chłopca. Lekarz sympatyczny, spokojny, wyrozumiały. Na wizyty chodził ze mną mąż i nawet on bardzo lubił tego lekarza, za to że był rzeczowy ale jednocześnie z humorem. Jedyny minus to to że wizyta w gabinecie prywatnym to często ponad 200 zł. Ale w takim gabinecie kobieta naprawdę czuje się komfortowo! Polecam z czystym sumieniem.

Dzięki niemu donosiłam ciążę i urodziłam zdrowe dziecko. Odpowidnio wcześnie zareagował na moje problemy, zawsze kiedy jest problem "wciśnie" gdzieś nadprogramową pacjętkę. Problematyczne jest to, że często bierze urlop i wyjeżdża. Ale i tak to doskonały fachowiec.

niestety, bardzo się zawiodłam. Lekarz uprzejmy, uśmiechnięty, ale mimo to zdecydowanie chłodny i sztuczny. Nie umie przyzanac się do błędu, nie interesuje się losem pacjenta.

gorąco polecam, dr Jędra to dobry fachowiec z dużym doświadczeniem

gorąco polecam, dr Jędra to dobry fachowiec z dużym doświadczeniem

Lekarz mało poświęca uwagi, zbyt późno reaguje na jakieś problemy. Mało zaangażowania i zbyt krótkie wizyty które często traktowane są zdawkowo.

Brak profesjonalizmu, dla tego człowieka liczą się tylko pieniądze. Żałosna osoba, a co gorsza beznadziejny lekarz:(

Człowiek - anioł. Przesymaptyczny, ciepły. Wszystko podczas badania tłumaczy, pacjentka nawet nie mająca pojęcia o czymkolwiek zrozumie o co chodzi. Trafiłam do niego od innego lekarza i znowu uwierzyłam, że ciąża może być radosnym okresem, a nawet jak coś jest nie tak, to można to przetrwać. Godny polecenia.

Osobiście jestem zadowolona z wizyty u tego lekarza

Osobiście jestem zadowolona z wizyty u tego lekarza

Byłam pacjętka pana doktora i bardzo się zawiodłam. Nie umie przyznać się do błędu