Pan doktor leczy moją mamę. To mądry, wnikliwy specjalista, z uwagą słucha pacjenta. Jest przy tym bardzo ciepłym, sympatycznym człowiekiem. Wszystko dokładnie wyjaśnia. I co ważne, po zaleconej terapii, mama czuje się znacznie lepiej. Obie czujemy się spokojne, bo wiemy, że jest pod najlepszą opieką. Mamy pełne zaufanie do Pana doktora.

Pan doktor jest bardzo sympatyczny i kompetentny, czułam, że się naprawdę mną zainteresował, słuchał mnie uważnie, dużo pytał i odpowiadał wyczerpująco. Był bardzo miły, choć byłam dociekliwa i kilka razy pytałam o to samo. Naprawdę świetny kontakt, nie czułam się skrępowana, jak to bywa u innych lekarzy. Uśmiechnięty, życzliwy, polecam!!

Wciąż poszukujesz "Internista Józefów"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49