lek. dent. Jacek Kałużny

Świetny stomatolog z dużym doświadczeniem. Leczy kompleksowo i bardzo dokładnie. Podejmuje się leczenia trudnych przypadków, gdy inny lekarz np. kwalifikuje ząb do usunięcia. Ma nowocześnie wyposażone dwa gabinety. Stosuje wszystkie zabiegi z zakresu stomatologii oprócz implantów. Jestem w trakcie leczenia i opisałam to co zaobserwowałam w ciągu trzech miesięcy.

Świetny fachowiec. Dobrze leczy zęby tzn. bardzo precyzyjnie. Raz wyrywałam u Niego zęba - wszystko trwało 15 sekund nawet nie zauważyłam ;-) W skali od 1 do 5 stawiam 5 z plusem ;-)

Bardzo dobry lekarz, jestem w pełni zadowolona z efektu jego pracy, wszystko miałam rzeczowo wyjaśnione i wytłumaczone, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, pan doktor jest życzliwy, uśmiechnięty i nic nie bolało:) pozdrawiam i dziękuję Barbara Mazurek

pozdrawiam i dziękuję Barbara Mazurek

Serdecznie polecam Pana Doktora ...supre stomatolog - świetny kontakt i przede wszytkim fachowa robota. Bardzo dziękuję:)

Dla mnie nie ma lepszego lekarza stomatologa, a niestety miałam szansę leczyć zęby u wielu stomatologów. W końcu znalazłam dentystę z prawdziwym powołaniem, któremu zależy na pacjencie a nie na kasie. Polecam, warto wybrać tego dentystę.

. .

. .

Świetny specjalista, a przy tym sympatyczny i chętnie odpowiada i wyjaśnia jak mam jakieś pytania. Poza tym chętnie przyjmuje, bez żadnego problemu, gdy ząb wymaga natychmiastowego leczenia.

Polecam doktora Jacka Kałużnego, to świetny fachowiec, miły i kompetentny. Trafiłam do niego z awarią jedynki i po godzinie wyszłam z nowym ładniejszym zębem.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134