lekarz Jacek Karski

Dermatolog

1,8
1,8

gugbnbjhfgytjbjgytfjhbmhuyfvb jhj hjhgfgycfvjghuytfy vjhbyu frtdbhfyfuvgyrftyfvjhvbydt drwsvhjfgsddtfydftr drsfhgfcfgsdc c drsa gcshgfyh 6gghufdetyfc ftrhgfvhgy ftyfgvj ftydgu dted

Pan doktor powinien mieć na imię "Steryd" Jacek Karski z tego względu, że na wszystko przepisuje szkodliwe maści sterydowe !!!

Leczę trądzik od kilku lat u tego pana i bez efektów.Tylko przepisuje nowe antybiotyki,maści i inne specyfiki.Słaby kontakt,może dlatego że w poradni ale nie dam za wizytę 100zł żeby dostać receptę na antybiotyk,które są bardzo drogie a muszę brać min.3 miesiące.

Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, byłam kilka razy na wizycie i moje oczekiwania zostały spełnione. Troszkę cichy ale da się lubić :))