lekarz Jacek Kazłowski

Kardiolog

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Niezwykle ciepły w kontakcie, a przy tym rzeczowy i bardzo kompetentny. Prawdziwy lekarz z powołania. Wizyta razem echokardiografią kosztuje mniej niż u innych znanych mi lekarzy samo echo. Jestem jego pacjentem od kilkunastu lat i nigdy się nie zawiodłem.

Wspaniały dobry lekarz i człowiek. Słucha uważnie pacjenta i przejmuje się jego stanem . Troszczy się i jest do dyspozycji chorego. Dokładny, życzliwy. Priorytetem jest dla niego zawsze pacjent i jego zdrowie. Bardzo mi pomógł. Pod opieką tego lekarza czuję się bezpiecznie .Jeżdżę z Mrągowa - ale przyjechałabym z drugiego końca Polski- bo takich lekarzy rzadko się spotyka. Lekarz z powołania ,specjalista i dobry człowiek

Wg mnie świetny gość i super lekarz. Jedyny minus jest taki, że przyjął mnie z godzinnym opóźnieniem (pewnie dlatego, że tyle ludzi do niego przychodzi). Polecam (ale mimo, że prowadzi zapisy na konkretną godzinę, radzę uzbroić się w trochę cierpliwości) :)

Rewelacyjny lekarz. Niezwykle uprzejmy i rzeczowy. Na "dzień dobry" długi i dokładny wywiad, przejrzał wyniki badań wykonanych na SOR-ze oraz przeprowadził badanie echo serca. W moim przypadku konieczne były dwie wizyty. Podczas pierwszej nie zapłaciłem nic. Dopiero po drugiej wizycie, po bardzo długim badaniu (w tym dodatkowe echo serca) zapłaciłem. Uzyskałem niezwykle ważne wskazówki do dalszego leczenia. Naprawdę mi pomógł.

Leczę się u niego od lat. Jest niezwykle kompetentny i bardzo miły. Jest jednym z niewielu ostrołęckich lekarzy po których warszawscy profesorowie nie muszą niczego poprawiać. Profesor, u którego zafundowałem sobie prywatną konsultację (tak na wszelki wypadek) powiedział, że spokojnie mogę się zdać na Kazłowskiego. W OStrołece nigdy nie słyszałem o nim złych opinii. Bardzo polecam.

jak dla mnie rewelka. gość naprawdę wzbudza zaufanie. od razu robi echo i dopiero potem zaczyna dyskusję. wszystko wyjaśnia i tłumaczy po ludzku. koszt wizyty stosunkowo niski do czasu, jaki mi poświęcił - prawie 45 minut.

To najlepszy specjalista - z powołania. Oddaje serce za swojego pacjenta. Oby więcej takich osób w polskich szpitalach.

Polecam wszystkim tego specjalistę, potrafi trafnie postawić diagnozę oraz dostosować odpowiednie leki.

Wspaniały lekarz i człowiek, który słucha pacjenta. Bardzo mi pomógł i wszystko wyjaśnił. Zrobił dokładne badanie. Szczerze mogę go polecić każdemu kto potrzebuje pomocy kardiologicznej

To jeden z najlepszych lekarzy, u których się leczyłem. Potwierdzam poprzednie komentarze. Rzeczywiście jest kompetentny. POLECAM

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Ostrołęka"?

SZPZOZ im. dr. J. Psarskiego
Jana Pawła II 120a
Szpital
Marcina Kasprzaka 17
Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Zaklad Kardiologii Inwazyjnej
Ostrołęka

ul. Szczecińska 4a
25-345 Kielce
CM Ewa Burghard i Wspólnicy s.j.
11-go Listopada 51
Sienkiewicza 14
06-200 Maków Mazowiecki
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)
ul. gen. Romualda Traugutta 132/36
50-420 Wrocław