lekarz Jacek Kidoń

Do pewnego momentu byłam zadowolona z lekarza. niestety odkąd dziecko zaczęło częściej chorować ocena bardzo spadła. nie neguję jego wiedzy, niestety z jakiegoś powodu skupia się wyłącznie na leczeniu infekcji bez jej dokładnej diagnozy, nie szuka też przyczyny choroby. Leczenie, niezależnie od objawów, zawsze takie samo: coś przeciwwirusowego plus trzy zawsze te same syropy,mimo uwag, że na moje dziecko nie działają. A ponieważ ostatnio leczenie nie przynosi efektów to po tygodniu czy dwóch antybiotyk,chociaż osłuchowo czysto. prośby o jakiekolwiek badania w celu ustalenia co tak naprawdę jest dziecku są odrzucane, leczone jest w ciemno i zajmuje to coraz więcej czasu, a infekcje są coraz częściej.

Bardzo dobry lekarz polecam go wszystkim .

Bardzo dobry lekarz polecam go wszystkim .

Nie polecam, nawet nie chciało mu się przyjechać do dziecka mimo, że stan zdrowia się pogarszał. Chyba po 3 telefonie polecił wizytę w szpitalu. Źle postawił diagnozę.

Bardzo dobry lekarz,sama jako dziecko korzystalam z jego pomocy, teraz ciesze się, że mogłam skorzystać z pomocy dla synka.Polecam gorąco wszystkim!

Nigdy jeszcze nie pomylił mi się w diagnozie. Rzeczowy, konkretny. Ma mnóstwo pacjentów. Dzieciaki go uwielbiają. Dokładnie wytłumaczy co dolega, jak stosować leki. Moja córka jak miała niespełna miesiąc zachorowała na Klebsiella pneumoniae (ta sama bakteria, na którą zmarła 3 dzieci w Madurowiczu) w jednym z łódzkich szpitali nie została przyjęta więc dr Jacek wyleczył mi ją w domu. Jestem mu dozgonnie wdzięczna. Nie szafuje antybiotykami. Polecam go wszystkim moim znajomym, którzy mają małe dzieci. Jeszcze nikt z moich znajomych nie skarżył się na "naszego" doktora. Zanim przepisałam córkę do dr Kidonia korzystałem z wizyt prywatnych.

Dobry lekarz lekarz polecam go... wykryl ze maoje dziecko na skaze i kolke od urodzenia chodzilam do innych lekarzy nikt nie wiedział co mojej corece jest wkoncu wezwałam go i okazało sie ze mała ma skaze białkowa i kolke i tak za kazdym razem jak mi chorowałam to go wzywałam i jak narzie odpukac od poł roku mi nie ckoruje a to dzienki temu lekarzowi.. naprawde jest nie samowity , polecam go w 100000%

TAKIEGO LEKARZA JAKIM JEST JACEK KIDON NAWET ZE SWIECZKA SIE NIE ZNAJDZIE-POLECAM.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Polecam

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Polecam

wspanialy lekarz i czlowiek wyrozumialy i troskliwy

wspanialy lekarz i czlowiek wyrozumialy i troskliwy

TO JEST LEKARZ KTÓRY JEST W 100% SPECJALISTOM , KOCHA DZIECI I ONE GO TEŻ TYLKO TEN I ŻADEN INNY

TO JEST LEKARZ KTÓRY JEST W 100% SPECJALISTOM , KOCHA DZIECI I ONE GO TEŻ
TYLKO TEN I ŻADEN INNY