lekarz Jacek, Kil

Anestezjolog

Bardzo dobry , kompetentny lekarz. Poświęca czas pacjentowi i jeśli są pytania na wszystkie chętnie odpowiada. Jako człowiek miły i sympatyczny z dużą dozą empatii. Usypiał mnie trzy razy i jeśli będę musiał być jeszcze kiedyś usypiany bądz znieczulany to wybiorę tego własnie lekarza.

Najgorszy anestezjolog jakiego znam. Zero czas dla pacjenta. Pacjentów traktuje z góry, nie obchodzą go choroby pacjentów, które mogą mieć wpływ na przebieg znieczulenia lub narkozy. Nie interesuje go pacjent mimo, że z wybudzeniem są trudności i po zabiegu. NIE POWINIEN W OGÓLE BYĆ LEKARZEM.

Wczoraj miałam operację przegrody nosowej i po znieczuleniu ogólnym czuję się super. Wczoraj mogłabym jechać właściwie do domu, nie czułam osłabienia, byłam pełna energii. Pan doktor przemiły, profesjonalista, który potrafi pożartować i rozluźnić pacjenta przed zabiegiem (dosłownie jak i w przenośni) :) Polecam wszystkim, pozdrawiam, Klaudia.

Znieczulenie ogólne do zabiegu przebiegło bez problemów. Tylko dla pacjenta leżącego w stresie na stole operacyjnym równie ważna jest potrzeba okazania mu trochę ciepła i ludzkiego współczucia przez anestezjologa.

Uprzejmy , kompetentny , wszystko dokładnie tłumaczy odnośnie znieczulenia . Ma świetne podejście do dzieci . Z poczuciem humoru .Synek , którego czeka jeszcze jeden zabieg już zapowiedział , że tylko z panem doktorem :)

kontakt z tym lekarzem to była porażka, nieuprzejmy, arogancki, obarcza pacjenta winą za rzeczy na ktore niema wpływu tylko dlatego że coś mu nie wychodzi; co z tego że potem chce przeprosić - wolałabym aby zachowal się tak żeby nie trzeba było tego robić... Jak ktoś pisał wcześniej....może dzieciom śpiewa piosenki ale w stosunku do dorosłych potrafi był opryskliwy. Może w swoim prywatnym gabinecie bywa miły?

przesympatyczny człowiek, wyśmienity fachowiec.goraco polecam.dzięki Doktorze za wszystko.pozdrawiam aśka z Sosnowca

Bardzo miły i uprzejmy lekarz, lubi porzartować. Usypiał mnie do zabiegu, wszystko wytłumaczył o znieczuleniu i przebiegu.POLECAM

Bardzo miły i uprzejmy lekarz, lubi porzartować.

Skupiony na swojej pracy, a przy tym serdeczny lekarz. Potrafi zminimalizować strach pacjenta przed zabiegiem - żartuje, a nawet śpiewa dzieciom podczas usypiania! Świetny anestezjolog.

Bardzo dobry lekarz,super specjalista.Jestem w 200%zadowolona...usypial mnie dwa razy do zabiegow...naprawde super!!!