dr n. med. Jacek Klimala

Laryngolog

To jakas porazka Przeklinający ,probujący dowcipu i żartu doktor jak dla mnie rutyniarz Okrzyczany poprzez kolejki sztucznie naganiane Oprocz recepty za ogromną sumę lekow nie otrzymałam nic Żadnej pomocy żadnej rewelacji żadnego konkretnego leczenia ani diagonzy Ucho jak bolało i rozpierało tak boli zrobiłam tomografię na swoj koszt to nawet dobrze nie obejrzał Odradzam Szkoda czasu pieniędzy i zdrowia

Bardzo dobry lekarz. Skuteczny. Chodziłam po laryngologach i nikt nie wiedział i odsyłał mnie do innych lekarzy. Kolejki są ale to swiadczą o kompetencji lekarza. Dziękuję Panie Doktorze za pomoc.

Nie nigdy w zyciu tam nie pójdę Tak kolejka na 3 godz i pierdoluchy w tej kolejce Wydałem kupę szmalu na zupełnie nieskuteczne leki Pomoc dopiero otrzymałem u doc Morawskiego z Warszawy Przyjmuje w Medyku Zamiast tej torby bezskutecznych i drogich leków potrzebny byl mi drobny zabieg - dreny do uszu Prawidłowe szybkie badanie facchowa diagnoxa i pomoc i dzisiaj jest ok

Najlepszy lekarz do którego chodzę całą rodziną ,zdecydowanie polecam.Super podejście do każdego pacjenta. Bardzo duża wiedza medyczna.Polecam!!!

Coś tam wie Moźe nawet więcej niź ci młodzi tez z doktoratami i tytułami ale to nie jakas rewelacja medyczna Trochę doświadczenia praktycznego i robienia szumu wokół swojej osoby Mnie osobiscie nie pomógł nawet miał pojęcia co robić a był to typowy problem z uszami Przepisał mnostwo cięźko drogich leków i jak się okazało tez nie na tą chorobę Przykre ale prawdziwe za to córka ma rewelacyjny gabinet i jest geniuszem naukowym

Ktoś Wam płaci za te pozytywne opinie? Jest bezczelny, niegrzeczny, z małymi dziećmi czeka się na wizytę kilka godzin i wcale nie pomaga a przepisywane leki są tak drogie, że w aptece na widok recepty od niego aptekarz są zachwycone bo cena końcowa jest taka że z butów wyskakujesz. Kiedyś jak płaciłam 350 to mi pani powiedziała że to i tak tanio bo p.doktor to umie konkretną receptę wystawić. A pomóc nic nie pomogło

Profesjonalista, wybitny specjalista i dobry człowiek. BARDZO POLECAM

Profesjonalista, wybitny specjalista i dobry człowiek. BARDZO POLECAM

Profesjonalista, wybitny specjalista a przede wszystkim dobry człowiek.POLECAM - tylko dzięki Niemu uratowano mi słuch. S. Dawid

S. Dawid

Lekarz godny polecenia. Z pewnością jeden z najlepszych laryngologów w Częstochowie.

Lekarz godny polecenia.
Z pewnością jeden z najlepszych laryngologów w Częstochowie.

świetny lekarz z wieloletnim doświadczeniem

świetny lekarz z wieloletnim doświadczeniem