dr n. med. Jacek Klimala

3,7
3,9
3,7
3,6

Bardzo dobry lekarz. Skuteczny. Chodziłam po laryngologach i nikt nie wiedział i odsyłał mnie do innych lekarzy. Kolejki są ale to swiadczą o kompetencji lekarza. Dziękuję Panie Doktorze za pomoc.

Najlepszy lekarz do którego chodzę całą rodziną ,zdecydowanie polecam.Super podejście do każdego pacjenta. Bardzo duża wiedza medyczna.Polecam!!!

Ktoś Wam płaci za te pozytywne opinie? Jest bezczelny, niegrzeczny, z małymi dziećmi czeka się na wizytę kilka godzin i wcale nie pomaga a przepisywane leki są tak drogie, że w aptece na widok recepty od niego aptekarz są zachwycone bo cena końcowa jest taka że z butów wyskakujesz. Kiedyś jak płaciłam 350 to mi pani powiedziała że to i tak tanio bo p.doktor to umie konkretną receptę wystawić. A pomóc nic nie pomogło

leczyłem sie u Jaceka Klimali 2 lata co miesiac jezdziłem i czekałem w kolejce czasem i po 4 godziny , nafaszerował mnie sterydami i innymi lekami antyalergicznymi , mase badan , nawet byłem skierowany na zabieg laserowy zatok (nie pamietam jak sie ten zabieg nazywa) który mi nic nie pomógł , przez 2 lata nie skierował mnie na zadne zdjecia tomograficzne , czy tez cytologie, rok temu byłem u innego lekarza w krakowie gdzie zapłaciłem podobnie ale zostałem przyjety w szpitalu miałem , lekarz o obejrzeniu wyników badan odrazu stwierdził ze mam przewlekłe zapalenie zatok które jest nieuleczalne lecz mozna je w 80% załagodzic(oczywiscie lekarz dostał moje zdjecie tomograficzne które prywatnie łatwiłem, i komplet innych badan i zazytych leków), skierował mnie tez na cytologie , wszystko ładnie mi wytłumaczył i oczywiscie recepte dostałem refundowana , ten lekarz nazywa sie jerzy wróbel lecz z powodu odległości nie moge kontynuowac u niego leczenia. przynajmniej wiem na czym stoje , teraz codziennie zayzwam otrivin duo do momentu jak znajde jakiegos dobrego lekarza na miejscu.

Przez innego lekarza zostałem źle zdiagnozowany i 8 miesiecy leczony na migdałki i zaleceniem usunięciem(!!) migdałków. Wystarczyła jedna wizyta i doktora Klimali - diagnoza w pare sekund byla jasna: zatoki, co pozniej zostalo potwierdzone na RTG. Po 2 tygodniach od wizyty u doktora, nie było objawów (trzeba przyznać, że doktor daje sporo leków). Innym razem doktor leczył mnie na: bakterię w gardle, brak flory bakteryjnej. Dodatkowo wyszły zmiany refluksowe na strunach głosowych. Po 4 tygodniach leczenia wyniki były idealne. Skończyły się również sprawy refluksowe (z długotrwałym efektem). Na koniec powiem, ...

Na koniec powiem, że doktor uratował mojego znajomego od głuchoty. Znajomy trafił do doktora po wielu błędnych diagnozach. Doktor sam przyznał, że nie może mu pomóc i skierował go do odpowiedniej kliniki, co skończyło się pilną operacją, która uratowała słuch.
Nic dodać, nic ująć...

Lekarz niesamowity, ma podejście do pacjenta i jest super fachowcem, przed wizytą u niego byłem u dwóch innych laryngologów w Częstochowie (bo tu mieszkam)i przez ich niekompetencje i zaniechanie wylądował bym na stole operacyjnym bo sprawa była bardzo poważna. A on mnie wyratował, choć bez końskiej dawki antybiotyków się nie obyło. Co do kolejek o których pisze przedmówczyni to rzeczywiście są - ale ja miałem to szczęście że byłem w sezonie urlopowym i stałem poniżej 2 godzin. Poza tym kolejki świadczą o jego renomie i skuteczności, pacjenci przyjeżdżają do niego ...

A on mnie wyratował, choć bez końskiej dawki antybiotyków się nie obyło. Co do kolejek o których pisze przedmówczyni to rzeczywiście są - ale ja miałem to szczęście że byłem w sezonie urlopowym i stałem poniżej 2 godzin. Poza tym kolejki świadczą o jego renomie i skuteczności, pacjenci przyjeżdżają do niego rzeczywiście z różnych części kraju.(u poprzedniego laryngolog dr Makulec kolejek nie było wcale a prawie mnie na stół operacyjny doprowadziła) Tak więc jeśli macie poważniejszy lub nawracający problem to pan dr Klimala wam na pewno pomoże, a czas poświęcony na stanie jest niczym w porównaniu do efektów leczenia. Chodzi o wasze lub najbliższych zdrowie!

PS. Przepraszam za obszerny komentarz ale jestem jednym z cudownie wyleczonych i po prostu jestem wdzięczny

Mick

To jakas porazka Przeklinający ,probujący dowcipu i żartu doktor jak dla mnie rutyniarz Okrzyczany poprzez kolejki sztucznie naganiane Oprocz recepty za ogromną sumę lekow nie otrzymałam nic Żadnej pomocy żadnej rewelacji żadnego konkretnego leczenia ani diagonzy Ucho jak bolało i rozpierało tak boli zrobiłam tomografię na swoj koszt to nawet dobrze nie obejrzał Odradzam Szkoda czasu pieniędzy i zdrowia

Nie nigdy w zyciu tam nie pójdę Tak kolejka na 3 godz i pierdoluchy w tej kolejce Wydałem kupę szmalu na zupełnie nieskuteczne leki Pomoc dopiero otrzymałem u doc Morawskiego z Warszawy Przyjmuje w Medyku Zamiast tej torby bezskutecznych i drogich leków potrzebny byl mi drobny zabieg - dreny do uszu Prawidłowe szybkie badanie facchowa diagnoxa i pomoc i dzisiaj jest ok

Coś tam wie Moźe nawet więcej niź ci młodzi tez z doktoratami i tytułami ale to nie jakas rewelacja medyczna Trochę doświadczenia praktycznego i robienia szumu wokół swojej osoby Mnie osobiscie nie pomógł nawet miał pojęcia co robić a był to typowy problem z uszami Przepisał mnostwo cięźko drogich leków i jak się okazało tez nie na tą chorobę Przykre ale prawdziwe za to córka ma rewelacyjny gabinet i jest geniuszem naukowym

Lekarz godny polecenia. Niektóre negatywne konentarze, to zapewne działanie zazdrosnych ludzi. Korki na ulicy...? Jakoś nie zauważylem. Kolejka? Owszem, lecz czy nie znaczy to o dużych kompetencjach, i trafnych diagnozach Pana doktora? Gdyby rzeczywiście chciał oszczedzać i bogacić się kosztem braku sekretarki, czy brałby za wizytę(w przypadku mojej córeczki) tylko 80 zł? Diagnoza byla trafna, i nie podlegająca dyskusji. Pan doktor jest jak najbardziej godny polecenia. A ludzie, którzy oczerniaja go, powinni dać sobie z tym spokój ,ponieważ i tak nie są w stanie zagrozić jego profesjonalizmowi. Rafał