dr n. med. Jacek Klimala

3,7
3,9
3,7
3,6

Lekarz,który wyrobił sobie dobrą markę znajomościami z kolegami klinicystami i tam załatwi wejście jak jest potrzeba.Leczy skutecznie podleczonych już pacjentów albo nie tak ciężko chorych.Napewno koszt stosowanych leków musi uzdrowić,a za darmo to umarło.O dobrych laryngologów trudno,ale zapewniam ze nie jest warty tylu aż pochwał.ja też liczyłam na jego pomoc.Bylam ,stosowałam te drogie specyfiki które mają swoje dużo tansze i też skuteczne odpowiedniki chociaż napewno nie wszystkie.Kiedy trafiłam do instytutu patologii i fizjologii słuchu w Warszawie zapytano "kto mnie leczył?"po czym usłyszałam,niech mu pani podziękuje-dla pani jest już za pózno.Będzie pani już należeć do niedosłyszących.Nieodpowiednie leczenie w konsekwencji doprowadzi do całkowitej głuchoty.Mam dopiero 20 lat od roku noszę aparat słuchowy.Chcecie korzystać z pomocy pana dr Klimali nikt wam nie broni,ale oceniajcie go nie euforią, a obiektywnie i mądrze.

Lekarz godny polecenia. Z pewnością jeden z najlepszych laryngologów w Częstochowie.

Lekarz godny polecenia.
Z pewnością jeden z najlepszych laryngologów w Częstochowie.

Pierwsza wizyta 100 kolejne 80, ale tak naprawde to wizyta jest poprostu bezcenna, przez 6 miesięcy leczyłam moją 10 miesięczną córeczkę, różni lekarze ją widzieli łącznie z pobytel 10 dniowym w szpitalu, a mała cały czas kaszlała, oddychała buziom miała katar strasznie się męczyła.Dzisiaj mija 6 dzień od naszej wizyty dr. Klimali i wszystko juz jest dobrze.Po prostu jest rewelacyjny moja córeczka jest już prawie zdrowa nie moge sobie wydarować,że wcześniej do Niego nie trafiłam tylko faszerowałam małą antybiotykami. Strasznie dziękuje Milenka z mamusią:))

lekarz , który twierdzi że dziecko jest chore , nawet jeśli tak nie jest . Najpierw straszy jak jest źle , bo kto do ucha zajrzy a potem daje tabletki i cudownie szybko przechodzi - no cóż wcale nie było chore . Mnie się zdarzyło iść z dzieciakiem straszył operacją ,sączkami cudami , a potem poszłam do swojego lekarza i rutinoscorbin wystarczył i było ok . I tym sposobem często matki w przekonaniu że uratował dziecko od ciężkiej operacji chodzą i polecają następnym , A pan doktor przyjmuje to fakt do późnych godzin nocnych ciekawe czemu ?- to swoją drogą czeka się i czeka jakby nie mógł zorganizować rejestracji - t zero diagnozy zero leczenia , jak nie wie co człowiekowi jest to odsyła do kolegów na Śląsk . jak człówiek zdrowy to pomaga. Nie polecam

UWAGA, LEKARZ Z REWELACYJNĄ OPINIĄ - ALE WG MNIE TYLKO OPINIĄ, ULICA KUTRZEBY W DZIEŃ WIZYTY ZABLOKOWANA JAK W KORKU W WARSZAWIE..... - WIZYTY OD 15 STEJ TEORETYCZNIE....... KOLEJKI OD 12.30.... 30 - 40 OSÓB DZIŚ W POCZEKALNI ( PIWNICY - BARAKU , BEZ MOŻLIWOŚCI ODDYCHANIA, LUDZIE Z RÓŻNYMI CHOROBAMI, GRONKOWCEM, KOBIETY W ZAAWANSOWANEJ CIĄŻY , 4 MIESIĘCZNE NIEMOWLAKI) - TEL PODANY CELEM UMÓWIENIA SIĘ: ODBIERA ŻONA- INFORMUJE BEZCZELNIE ŻE NIE JEST SEKRATARKĄ, NIE UMAWIA WIZYT MĄŻ PRZYJMUJE OD 15STEJ, PAN DOKTOR PO ROZMOWIE NIE POCZUWA SIE DO PRZYJĘCIA POZA KOLEJKĄ, NAKAZUJE DECYDOWAC PACJENTOM...... - BARDZO ŚMIESZNE.......PODSUMOWUJĄC: OSZCZEDZA NA RECEPCJI, ALE ZA TO NIE NA LUDZKIEJ CHOROBIE - JEDNI ZARAŻAJĄ DRUGICH - W TEJ PIWNICZCE........
BRAWO

Byłem u wielu specjalistów,ale ten lekarz dr Klimala rzeczywiście zna sie na rzeczy ,polecili mi Go znajomi ,którzy od wielu lat korzystają z jego profesjonalnych usług.Miłe i uprzejme podejście do pacjenta,oraz trafna diagnoza,świadczą o dużym doświadczeniu i pełnym profesjonaliźmie ,zdecydowanie polecam. Adam.

Adam.

Poleccam lekarza, ponieważ jest on osobą kompetentną. Nikt nie umiał wyleczyć mojego syna z angin. Zwiedziłam połowe Polski, aby ktoś mu pomógł zwalczyć jego choraoby. wszyscy dawali mu tylko antybiotyki, gdzie miał okazywało sie wirusowe zapalenia gardła. Pan jacek tylko sie poznał i zaczął go leczyć. Teraz czas miedzy chorobami bardzo sie wydłuża a muszę zaznaczyć ze od 2 lat Wojtek nie dostał ani jednego antybiotyku.Jedyna wada lekarza to ze trzeba bardzo długo czekać w kolejkach bo ma naprawde wielu pacjentów. Polecam

Profesjonalista, wybitny specjalista a przede wszystkim dobry człowiek.POLECAM - tylko dzięki Niemu uratowano mi słuch. S. Dawid

S. Dawid

Takich lekarzy nam brak. Doktor Klimala nie odsyła pacjenta z receptą, ale diagnozuje szybko i sprawnie a następnie w sposób wyczerpujący informuje o samej chorobie i możliwościach jej leczenia. Moja córka dzięki niemu przestała brać tony antybiotyków na przeziebiania. Polecam tego Lekarza z całych sił. Zresztą liczba pacjentów zaświadcza o jego kompetencji.

Rewelacja. Jestem bardzo zadowolona. Podejscie calościowe, poswieca czas na to zeby wytlumaczyc na czym polegal moj problem. Leczenie zalecone przez dr Klimalę pomogło , a kilka lat błądziłam po innych lekarzach ktorzy tylko antybiotyki przepisywali. Polecam gorąco. A kolejki? Są. Ale to świadczy tylko dobrze o lekarzu. Warto bylo czekać. Pozdrawiam - Maria.

A kolejki? Są. Ale to świadczy tylko dobrze o lekarzu. Warto bylo czekać.
Pozdrawiam - Maria.