dr n. med. Jacek Klimala

Laryngolog

Nie będę się rozpisywał ale doktor Klimala jest lekarzem godnym polecenia.Z poważaniem wyleczony pacjent.

Byłem u wielu specjalistów,ale ten lekarz dr Klimala rzeczywiście zna sie na rzeczy ,polecili mi Go znajomi ,którzy od wielu lat korzystają z jego profesjonalnych usług.Miłe i uprzejme podejście do pacjenta,oraz trafna diagnoza,świadczą o dużym doświadczeniu i pełnym profesjonaliźmie ,zdecydowanie polecam. Adam.

Adam.

Właściwie nie podał żadnej diagnozy, sugerował tylko że powodem mojej choroby uszu i gardła jest bruksizm, co w rezultacie ZMUSIŁO MNIE DO SKORZYSTANIA Z NASTĘPNEJ, OCZYWIŚCIE PRYWATNEJ WIZYTY O LEKARZA ORTODONTY. DO DZISIAJ TJ. JUŻ PONAD ROK NIE WIEM NA CO CHORUJE, A MAM CAŁY CZAS PROBLEMY Z GARDŁEM I BÓLEM USZU.

leczyłem sie u Jaceka Klimali 2 lata co miesiac jezdziłem i czekałem w kolejce czasem i po 4 godziny , nafaszerował mnie sterydami i innymi lekami antyalergicznymi , mase badan , nawet byłem skierowany na zabieg laserowy zatok (nie pamietam jak sie ten zabieg nazywa) który mi nic nie pomógł , przez 2 lata nie skierował mnie na zadne zdjecia tomograficzne , czy tez cytologie, rok temu byłem u innego lekarza w krakowie gdzie zapłaciłem podobnie ale zostałem przyjety w szpitalu miałem , lekarz o obejrzeniu wyników badan odrazu stwierdził ze mam przewlekłe zapalenie zatok które jest nieuleczalne lecz mozna je w 80% załagodzic(oczywiscie lekarz dostał moje zdjecie tomograficzne które prywatnie łatwiłem, i komplet innych badan i zazytych leków), skierował mnie tez na cytologie , wszystko ładnie mi wytłumaczył i oczywiscie recepte dostałem refundowana , ten lekarz nazywa sie jerzy wróbel lecz z powodu odległości nie moge kontynuowac u niego leczenia. przynajmniej wiem na czym stoje , teraz codziennie zayzwam otrivin duo do momentu jak znajde jakiegos dobrego lekarza na miejscu.

Z małym dzieckiem zimą na ulicy czekałam 2 godziny, bo pan doktor nie prowadzi zapisów. W 2011 roku gabinet w szeregówce w piwnicy to trochę przesada. Gdzie jest sanepid!!! Dziuplowata poczekalnia, gdzie jedni chorzy zarażają drugich, dorośli razem z dziećmi, nie ma się co dziwić, że pan doktor ma tyle pacjentów. Wizyta 5 minut, worek leków- bez efektów. Nie polecam.

Ten lekarz mnie oszukał. Powiedział, że po stercie przepisanych leków moje dziecko już nigdy nie zachoruje. A to już się powtórzyło ponad 10 razy. Ponad 2000zł poszło w błoto.

Profesjonalizm i rewelacja w każdym calu. Zawdzięczam mu słuch a może i znacznie więcej. P O L E C A M !!!

Najlepszym komentarzem, będzie fakt, że sama korzystam z porad dr Klimali. Człowiek z sercem na dłoni. Dziękuje Doktorze!

Dziękuje Doktorze!

PAN DOKTOR nie rozpoznał u dziecka silnego zapalenia płuc stwierdzil lekkie przeziebienie. po dwoch dniach leczenia wyladowalam z dzieckiem w szpitalu.

Nie jestem zadowolona z wizyty z dzieckiem (5 lat)u pana doktora. Przepisał dziecku całą listę leków, po których nie było poprawy. Za to dr Wieczorek wyprowadził dziecko z choroby - pierwsze co zrobił, kazał przestac podawac te leki. Ogólnie - nie polecam.