dr n. med. Jacek Klimala

3,7
3,9
3,7
3,6

Miałam okazję być dwa razy u dr Klimali i stwierdzam, że jest to lekarz o dużej wiedzy i ogromnym doświadczeniu.Klarownie informuje o stanie zdrowia i trafnie diagnozuje.Dostosowując się do zaleceń lekarza szybko odczułam poprawe.Bardzo życzliwy, cierpliwy i wyrozumiały dla pacjenta, a w dodatku z poczuciem humoru.Polecam, bo skutecznie leczy.

Rewelacja. Jestem bardzo zadowolona. Podejscie calościowe, poswieca czas na to zeby wytlumaczyc na czym polegal moj problem. Leczenie zalecone przez dr Klimalę pomogło , a kilka lat błądziłam po innych lekarzach ktorzy tylko antybiotyki przepisywali. Polecam gorąco. A kolejki? Są. Ale to świadczy tylko dobrze o lekarzu. Warto bylo czekać. Pozdrawiam - Maria.

A kolejki? Są. Ale to świadczy tylko dobrze o lekarzu. Warto bylo czekać.
Pozdrawiam - Maria.

NAJLEPSZY Lekarz jakiego znam, SUPER SUPER i jeszcze raz SUPER! Przyjmuje od 15.00 do późnych godzin nocnych! Poświęca się na maks i dlatego do niego są ogromne kolejki! Byłem u kilku lekarzy i zawsze kończyło się tak samo, ale doktor Jacek Klimala jest wzorem! POLECAM KAŻDEMU!!!

NAJLEPSZY Lekarz jakiego znam, SUPER SUPER i jeszcze raz SUPER!

świetny lekarz z wieloletnim doświadczeniem

świetny lekarz z wieloletnim doświadczeniem

Najlepszym komentarzem, będzie fakt, że sama korzystam z porad dr Klimali. Człowiek z sercem na dłoni. Dziękuje Doktorze!

Dziękuje Doktorze!

Profesjonalizm i rewelacja w każdym calu. Zawdzięczam mu słuch a może i znacznie więcej. P O L E C A M !!!

Należy do nielicznej grupy lekarzy, którzy są zainteresowani tym, co pacjent ma do powiedzenia o chorobie. Zna się na swojej pracy - a takich doktorów w Częstochowie jest niewielu. Kosztów nie pamiętam - to były 2 - 3 wizyty kilka lat temu. Podoba mi się, że zakłada zeszyt z notatkami dot. leczenia. Z tym zeszytem posyła do innego specjalisty, np. alergologa.

Osobiście wzbudza zaufanie ale jako lekarz szału nie robi chociaz wielu pacjentom pomaga to ja nie moge tego powiedziec jesli chodzi o mnie ja w tej chwili uczeszczam do dr Sosada i jestem w 100% zadowolona i teraz dopiero widze jaka jest róznica miedzy tymi lekarzami a mianowicie diametralna. Nie bede sie wdawac w szczególy to tylko moja osobista opinia. Szkoda tylko ze wczesniej nie wiedzialam o Pani dr Sosada.

Nie polecam.Mnie nie pomógł a wręcz zaszkodził.Po zaordynowanych przez Pana doktora lekach czułam sie bardzo żle ,na moje pytanie co mam robić dalej Pan doktor poradził mi abym udała się do internisty.W efekcie w 2 tygodnie wyleczył mnie inny laryngolog robionymi kropelkmi za 5 zł.Nie polecam .Myśle że chodzi tu o leczenie na zasadzie -jak nie pomoże to nie zaszkodzi-niestety czasem szkodzi.

Bardzo dobry lekarz. Chyba najlepszy laryngolog w Częstochowie i okolicach. Cała moja rodzina i znajomi leczą się u niego, wcześniej próbowali się leczyć u innych lekarzy - bez większego skutku. Bardzo dobrze diagnozuje, oprócz ogromnej wiedzy ma też jakieś specjalne zdolności-jest naprawdę dobry w tym co robi. Polecam!