dr n. med. Jacek Klimala

Laryngolog

Nie polecam.Mnie nie pomógł a wręcz zaszkodził.Po zaordynowanych przez Pana doktora lekach czułam sie bardzo żle ,na moje pytanie co mam robić dalej Pan doktor poradził mi abym udała się do internisty.W efekcie w 2 tygodnie wyleczył mnie inny laryngolog robionymi kropelkmi za 5 zł.Nie polecam .Myśle że chodzi tu o leczenie na zasadzie -jak nie pomoże to nie zaszkodzi-niestety czasem szkodzi.

Lekarz godny polecenia. Niektóre negatywne konentarze, to zapewne działanie zazdrosnych ludzi. Korki na ulicy...? Jakoś nie zauważylem. Kolejka? Owszem, lecz czy nie znaczy to o dużych kompetencjach, i trafnych diagnozach Pana doktora? Gdyby rzeczywiście chciał oszczedzać i bogacić się kosztem braku sekretarki, czy brałby za wizytę(w przypadku mojej córeczki) tylko 80 zł? Diagnoza byla trafna, i nie podlegająca dyskusji. Pan doktor jest jak najbardziej godny polecenia. A ludzie, którzy oczerniaja go, powinni dać sobie z tym spokój ,ponieważ i tak nie są w stanie zagrozić jego profesjonalizmowi. Rafał

Żadna rewelacja,lekarz jak wielu innych,tylko tyle że trzeba za wizytę płacić,nie prowadzi dokumentacji chorobowej pacjenta i tu jest problem .Na każdej wizycie mówi co innego.

Przez innego lekarza zostałem źle zdiagnozowany i 8 miesiecy leczony na migdałki i zaleceniem usunięciem(!!) migdałków. Wystarczyła jedna wizyta i doktora Klimali - diagnoza w pare sekund byla jasna: zatoki, co pozniej zostalo potwierdzone na RTG. Po 2 tygodniach od wizyty u doktora, nie było objawów (trzeba przyznać, że doktor daje sporo leków). Innym razem doktor leczył mnie na: bakterię w gardle, brak flory bakteryjnej. Dodatkowo wyszły zmiany refluksowe na strunach głosowych. Po 4 tygodniach leczenia wyniki były idealne. Skończyły się również sprawy refluksowe (z długotrwałym efektem). Na koniec powiem, ...

Na koniec powiem, że doktor uratował mojego znajomego od głuchoty. Znajomy trafił do doktora po wielu błędnych diagnozach. Doktor sam przyznał, że nie może mu pomóc i skierował go do odpowiedniej kliniki, co skończyło się pilną operacją, która uratowała słuch.
Nic dodać, nic ująć...

UWAGA, LEKARZ Z REWELACYJNĄ OPINIĄ - ALE WG MNIE TYLKO OPINIĄ, ULICA KUTRZEBY W DZIEŃ WIZYTY ZABLOKOWANA JAK W KORKU W WARSZAWIE..... - WIZYTY OD 15 STEJ TEORETYCZNIE....... KOLEJKI OD 12.30.... 30 - 40 OSÓB DZIŚ W POCZEKALNI ( PIWNICY - BARAKU , BEZ MOŻLIWOŚCI ODDYCHANIA, LUDZIE Z RÓŻNYMI CHOROBAMI, GRONKOWCEM, KOBIETY W ZAAWANSOWANEJ CIĄŻY , 4 MIESIĘCZNE NIEMOWLAKI) - TEL PODANY CELEM UMÓWIENIA SIĘ: ODBIERA ŻONA- INFORMUJE BEZCZELNIE ŻE NIE JEST SEKRATARKĄ, NIE UMAWIA WIZYT MĄŻ PRZYJMUJE OD 15STEJ, PAN DOKTOR PO ROZMOWIE NIE POCZUWA SIE DO PRZYJĘCIA POZA KOLEJKĄ, NAKAZUJE DECYDOWAC PACJENTOM...... - BARDZO ŚMIESZNE.......PODSUMOWUJĄC: OSZCZEDZA NA RECEPCJI, ALE ZA TO NIE NA LUDZKIEJ CHOROBIE - JEDNI ZARAŻAJĄ DRUGICH - W TEJ PIWNICZCE........
BRAWO

szkoda, tylko, że dostać się nie można

szkoda, tylko, że dostać się nie można

profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu

profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu

Takich lekarzy nam brak. Doktor Klimala nie odsyła pacjenta z receptą, ale diagnozuje szybko i sprawnie a następnie w sposób wyczerpujący informuje o samej chorobie i możliwościach jej leczenia. Moja córka dzięki niemu przestała brać tony antybiotyków na przeziebiania. Polecam tego Lekarza z całych sił. Zresztą liczba pacjentów zaświadcza o jego kompetencji.

Miałam okazję być dwa razy u dr Klimali i stwierdzam, że jest to lekarz o dużej wiedzy i ogromnym doświadczeniu.Klarownie informuje o stanie zdrowia i trafnie diagnozuje.Dostosowując się do zaleceń lekarza szybko odczułam poprawe.Bardzo życzliwy, cierpliwy i wyrozumiały dla pacjenta, a w dodatku z poczuciem humoru.Polecam, bo skutecznie leczy.

Poszedłem z zapaleniem krtani. wyszedłem z listą leków za 150 zł. Poprzedni lekarz na tę samą chorobę zapisał mi lekki antybiotyk, lek osłonowy i kazał siedzieć w domu i się wypocić. Pan Klimala kazał mi kupić wór leków i brać zastrzyki. Zastanawiam się czy on te leki daje w takiej ilości bo nie wie co pacjentowi jest i jak już przepisze taka ilość to nie ma cudu, musi mu któryś pomóc?