dr n. med. Jacek Klimala

Laryngolog

Należy do nielicznej grupy lekarzy, którzy są zainteresowani tym, co pacjent ma do powiedzenia o chorobie. Zna się na swojej pracy - a takich doktorów w Częstochowie jest niewielu. Kosztów nie pamiętam - to były 2 - 3 wizyty kilka lat temu. Podoba mi się, że zakłada zeszyt z notatkami dot. leczenia. Z tym zeszytem posyła do innego specjalisty, np. alergologa.

Lekarz rewelacyjny. Bardzo dobrze postawiona diagnoza. Chodziłem do wielu innych lekarzy (ogólny, neurolog), a tylko dr Klimala od razu wiedział co mi dolega. Co do kolejek przyjechałem o 21.30 i był tylko jeden pacjent przede mną, więc mi się udało.

nie polecam, nie potrafi powiedzieć co tak naprawdę dolega , tak to ja umiem sam się leczyć

Najbardziej kompetentny lekarz jakiego udało mi sie spotkac .Wspanialy bezinteresowny człowiek przez duze C .Doktor Judym dzisiejszych czasów.Wyleczyl moje dziecko ,dzieci znajomych i siostrzencow.Takich ludzi już się nie spotyka.Duzo mu zawdzięczamy. Anna z Radomska

Najbardziej kompetentny lekarz
Anna z Radomska

NAJLEPSZY lekarz otolaryngolog w częstochowie i zapewne na całym śląsku.Polecam

NAJLEPSZY lekarz otolaryngolog w częstochowie i zapewne na całym śląsku.Polecam

Najlepszy lekarz jakiego znam. Lekarz z polowania. Polecam wszystkim ktorzy maja problem z zatokami. Zawdzieczam panu Klimali to ze od 12 lat juz nie mam zadnych problem. Bardzo polecam.

Lekarz niesamowity, ma podejście do pacjenta i jest super fachowcem, przed wizytą u niego byłem u dwóch innych laryngologów w Częstochowie (bo tu mieszkam)i przez ich niekompetencje i zaniechanie wylądował bym na stole operacyjnym bo sprawa była bardzo poważna. A on mnie wyratował, choć bez końskiej dawki antybiotyków się nie obyło. Co do kolejek o których pisze przedmówczyni to rzeczywiście są - ale ja miałem to szczęście że byłem w sezonie urlopowym i stałem poniżej 2 godzin. Poza tym kolejki świadczą o jego renomie i skuteczności, pacjenci przyjeżdżają do niego ...

A on mnie wyratował, choć bez końskiej dawki antybiotyków się nie obyło. Co do kolejek o których pisze przedmówczyni to rzeczywiście są - ale ja miałem to szczęście że byłem w sezonie urlopowym i stałem poniżej 2 godzin. Poza tym kolejki świadczą o jego renomie i skuteczności, pacjenci przyjeżdżają do niego rzeczywiście z różnych części kraju.(u poprzedniego laryngolog dr Makulec kolejek nie było wcale a prawie mnie na stół operacyjny doprowadziła) Tak więc jeśli macie poważniejszy lub nawracający problem to pan dr Klimala wam na pewno pomoże, a czas poświęcony na stanie jest niczym w porównaniu do efektów leczenia. Chodzi o wasze lub najbliższych zdrowie!

PS. Przepraszam za obszerny komentarz ale jestem jednym z cudownie wyleczonych i po prostu jestem wdzięczny

Mick

Bardzo dobry lekarz. Chyba najlepszy laryngolog w Częstochowie i okolicach. Cała moja rodzina i znajomi leczą się u niego, wcześniej próbowali się leczyć u innych lekarzy - bez większego skutku. Bardzo dobrze diagnozuje, oprócz ogromnej wiedzy ma też jakieś specjalne zdolności-jest naprawdę dobry w tym co robi. Polecam!

Najlepszy ze znanych mi laryngologów. Nie faszeruje człowieka antybiotykami. Efekty leczenia są niesamowite

Poleccam lekarza, ponieważ jest on osobą kompetentną. Nikt nie umiał wyleczyć mojego syna z angin. Zwiedziłam połowe Polski, aby ktoś mu pomógł zwalczyć jego choraoby. wszyscy dawali mu tylko antybiotyki, gdzie miał okazywało sie wirusowe zapalenia gardła. Pan jacek tylko sie poznał i zaczął go leczyć. Teraz czas miedzy chorobami bardzo sie wydłuża a muszę zaznaczyć ze od 2 lat Wojtek nie dostał ani jednego antybiotyku.Jedyna wada lekarza to ze trzeba bardzo długo czekać w kolejkach bo ma naprawde wielu pacjentów. Polecam