lekarz Jacek Komorowski

Internista

3,3
3,7
2,2

lekarz nie leczy tylko pyta "co potrzeba". odpowiedź pozostawia zresztą wyłącznie dla siebie ponieważ i tak wychodzi z założenia, że wszystko z pacjentem jest w porządku. przez 3 lata "leczenia" u niego, a właściwie tylko bycia zapisanym w statystyce, ani razu nie dostałem skierowania na jakiekolwiek, nawet podstawowe badania. moja ostatnia wizyta u niego - z gorączką, a on stwierdza, że ładnie wyglądam i to pewnie zmęczenie. zabrałem kartę i przeniosłem się do innego lekarza. okazało się, że mam długotrwałą infekcję nerek. zaznaczam, że innego lekarza o żadne skierowania na badania nie prosiłem. dostałem je "z marszu".

Pan dr J. Komorowski jest lekarzem niegodnym polecenie. Jego podejscie do pacjenta jest skandalicznie! Ze wszystkiego robi problem, nawet w przypadku stwierdzonej przewleklej choroby - trzeba sie naprosic o jakikolwiek skierowanie, nawet na podstawowe badania. Czlowiek czuje sie jakby wyludzal to co mu sie swiecie nalezy. Stroi wtedy miny i udaje obrazonego wypisujac recepte lub skierowanie. Ten Pan powinien juz pozegnac sie z zawodem lekarza. Goraco odradzam!!!

w moim przypadku jestem bardzo zadowolony, jest to juz nie pierwsza wizyta. szczerze polecam

polecam każdemu,rzeczowy, konkretny specjalista

polecam każdemu,rzeczowy, konkretny specjalista

Pan lekarz Jacek Komorowski wychodzi z założenia że pacjent z publicznej służby zdrowia to słaby płatnik i nic mu się nie należy, o wszystko trzeba się prosić i to notoryczne spóżnianie się na dyżury, Nie polecam tego lekarza

Za każdym razem jak jestem u niego, najważniejsze jest czy potrzebuję zwolnienie a nie jak mnie faktycznie wyleczyć