lekarz Jacek Komorowski

2,2
2,4
2,1
1,7

Niestety nie mam pozytywnych wrażeń odnośnie wizyty u tego lekarza. Zgadza się wiele w innych negatywnych opiniach

Miałam styczność z dr Komorowskim dwa razy. Za każdym razem wizyta odbyła się w nieprzyjemnej atmosferze. Lekarz nie słucha, podważa to co mówi pacjent, obraża i podnosi głos. Do tego złośliwe żarty na temat stanu zdrowia pacjenta są na porządku dziennym. Jednym słowem arogancja i brak szacunku.

Nie polecam tego lekarza, uciekłem kilka lat temu od niego gdyż chciałem być normalnie leczony a nie faszerowany antybiotykami bez nawet przebadania mnie.. poza zajrzeniem w gardło ani razu na wizycie nie zdjąłem koszulki aby lekarz mnie osłuchał. Pytanie tylko jakiego koloru mam katar po czym "to co? antybiotyk?", lekarz bez powołania i ambicji , dobry jak ktoś potrzebuje szybko dostać antybiotyk i L4. Stanowczo i zupełnie szczerze nie polecam a wręcz odradzam.

Stanowczo i zupełnie szczerze nie polecam a wręcz odradzam.

ten lekarz nie powinien leczyć. Nie rozumiem czemu ma aż trzy gwiazdki. powinno być na minusie plus zabrane prawa do wykonywania zawodu. On nie leczy a nawet "nie zalecza choroby" Najgorszy lekarz z jakim moja rodzina miała do czynienia.

Pan lekarz Jacek Komorowski wychodzi z założenia że pacjent z publicznej służby zdrowia to słaby płatnik i nic mu się nie należy, o wszystko trzeba się prosić i to notoryczne spóżnianie się na dyżury, Nie polecam tego lekarza

Pan dr J. Komorowski jest lekarzem niegodnym polecenie. Jego podejscie do pacjenta jest skandalicznie! Ze wszystkiego robi problem, nawet w przypadku stwierdzonej przewleklej choroby - trzeba sie naprosic o jakikolwiek skierowanie, nawet na podstawowe badania. Czlowiek czuje sie jakby wyludzal to co mu sie swiecie nalezy. Stroi wtedy miny i udaje obrazonego wypisujac recepte lub skierowanie. Ten Pan powinien juz pozegnac sie z zawodem lekarza. Goraco odradzam!!!

lekarz nie leczy tylko pyta "co potrzeba". odpowiedź pozostawia zresztą wyłącznie dla siebie ponieważ i tak wychodzi z założenia, że wszystko z pacjentem jest w porządku. przez 3 lata "leczenia" u niego, a właściwie tylko bycia zapisanym w statystyce, ani razu nie dostałem skierowania na jakiekolwiek, nawet podstawowe badania. moja ostatnia wizyta u niego - z gorączką, a on stwierdza, że ładnie wyglądam i to pewnie zmęczenie. zabrałem kartę i przeniosłem się do innego lekarza. okazało się, że mam długotrwałą infekcję nerek. zaznaczam, że innego lekarza o żadne skierowania na badania nie prosiłem. dostałem je "z marszu".

polecam każdemu,rzeczowy, konkretny specjalista

polecam każdemu,rzeczowy, konkretny specjalista

w moim przypadku jestem bardzo zadowolony, jest to juz nie pierwsza wizyta. szczerze polecam

Za każdym razem jak jestem u niego, najważniejsze jest czy potrzebuję zwolnienie a nie jak mnie faktycznie wyleczyć