Bezpośredni, nie ściemnia - mówi prawdę wprost , dobry fachowiec w swojej sztuce, konkretny, stara się dotrzymać danego słowa.

konkretny, stara się dotrzymać danego słowa.

Polecam pana doktora z całego serca. Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie, jest człowiekiem sympatycznym, nie wywyższa się, okazuje uprzejmość i kulturę, czego zdecydowanie brak większości "lekarzy" w cudzysłowiu. Wspaniały fachowiec, zajął się moim przypadkiem kompleksowo, do każdego pacjenta podchodzi życzliwie, tłumaczy przebieg choroby, odpowiada na pytania bez zbędnej łaski. Myślę, że poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi, mam porównanie z innymi szanowymi "lekarzami", którzy raczą przyjąć na 3 minuty i odsyłają na RTG lub na kontrolę za parę tygodni. Pan doktor nie ma takiego oschłego podejścia i widać, że wkłada ...

Wspaniały fachowiec, zajął się moim przypadkiem kompleksowo, do każdego pacjenta podchodzi życzliwie, tłumaczy przebieg choroby, odpowiada na pytania bez zbędnej łaski. Myślę, że poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi, mam porównanie z innymi szanowymi "lekarzami", którzy raczą przyjąć na 3 minuty i odsyłają na RTG lub na kontrolę za parę tygodni. Pan doktor nie ma takiego oschłego podejścia i widać, że wkłada serce w swoją pracę. Nie mam żadnych zarzutów, doskonały ortopeda.

Polecam pomógł mojej żonie mi i sąsiadowi który powiedzial o nim. Przesympatyczny i kompetentny Piotr

Polecam pomógł mojej żonie mi i sąsiadowi który powiedzial o nim.
Przesympatyczny i kompetentny
Piotr

Świetny fachowiec i nie gwiazdorzy , konkretny , nie ściemnia jak nie widzi możliwości wyleczenia to mówi wprost, wspaniały i sympatyczny człowiek, co najważniejsze ciągle uzupelnia swoją wiedzę ,jest na bieżąco z nowinkami medycznymi, Polecam bardzo. Każdy chciałby do Pana Doktora jeszcze wracać.Ja też. Halina.

Bardzo zrównoważony, przyjazny wobec pacjentów. Wyjaśnia pacjentowi wszelkie sprawy związane z procesem leczen

super lekarz robił mi operacje i nie jeżdzę na wózku

super lekarz robił mi operacje i nie jeżdzę na wózku

POLECAM, POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM. Znakomity fachowiec, specjalista w swojej dziedzinie niemający sobie równych. Jako człowiek przesympatyczny, bardzo życzliwy, poświęca pacjentowi multum czasu - nie traktuje ludzi "taśmowo". Doskonale stawia diagnozy, z tego, co słyszałam, niejednego wyratował od operacji. Takich lekarzy potrzeba nam więcej w Polsce ! Z tego co się orientuję, pan doktor przyjmuje też na NFZ, tyle, że w szpitalu.

Takich lekarzy potrzeba nam więcej w Polsce !
Z tego co się orientuję, pan doktor przyjmuje też na NFZ, tyle, że w szpitalu.

Polecam wszystkim chorym z powodu zmian w kregosłupie lub zwyrodnienia bioder. Mojej mamie bardzo pomógł, dzisiaj może poruszać się o własnej sile bez pomocy kul.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Wrocław"?

MEDIX II
pl. Ludwika Hirszfelda 17
53-413 Wrocław
ARTEMED Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zygmunta Krasińskiego 29
50-450 Wrocław
Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2

51-114 Wrocław

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec
NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
Zawidowska 4
59-800 Lubań