lekarz Jacek Kopyś

Bardzo przyjemny gabinet i dobrze wyposażona sala do rehabilitacji. Ulżyło mi w bólu juz po pierwszej wizycie na pewno wrócę

Wspaniały lekarz, doskonały fachowiec w swojej dziedzinie. Przyjazny dla pacjenta. Jestem po operacji stawu biodrowego wykonanej przez Doktora Kopysia. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora wszystkim. Pacjent czuje się bezpieczny, zaopiekowany, zrozumiany, a przede wszystkim WYLECZONY!!! POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bezpośredni, nie ściemnia - mówi prawdę wprost , dobry fachowiec w swojej sztuce, konkretny, stara się dotrzymać danego słowa.

konkretny, stara się dotrzymać danego słowa.

Polecam pomógł mojej żonie mi i sąsiadowi który powiedzial o nim. Przesympatyczny i kompetentny Piotr

Polecam pomógł mojej żonie mi i sąsiadowi który powiedzial o nim.
Przesympatyczny i kompetentny
Piotr

Bardzo zrównoważony, przyjazny wobec pacjentów. Wyjaśnia pacjentowi wszelkie sprawy związane z procesem leczen

super lekarz robił mi operacje i nie jeżdzę na wózku

super lekarz robił mi operacje i nie jeżdzę na wózku

Świetny fachowiec i nie gwiazdorzy , konkretny , nie ściemnia jak nie widzi możliwości wyleczenia to mówi wprost, wspaniały i sympatyczny człowiek, co najważniejsze ciągle uzupelnia swoją wiedzę ,jest na bieżąco z nowinkami medycznymi, Polecam bardzo. Każdy chciałby do Pana Doktora jeszcze wracać.Ja też. Halina.

Polecam pana doktora z całego serca. Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie, jest człowiekiem sympatycznym, nie wywyższa się, okazuje uprzejmość i kulturę, czego zdecydowanie brak większości "lekarzy" w cudzysłowiu. Wspaniały fachowiec, zajął się moim przypadkiem kompleksowo, do każdego pacjenta podchodzi życzliwie, tłumaczy przebieg choroby, odpowiada na pytania bez zbędnej łaski. Myślę, że poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi, mam porównanie z innymi szanowymi "lekarzami", którzy raczą przyjąć na 3 minuty i odsyłają na RTG lub na kontrolę za parę tygodni. Pan doktor nie ma takiego oschłego podejścia i widać, że wkłada ...

Wspaniały fachowiec, zajął się moim przypadkiem kompleksowo, do każdego pacjenta podchodzi życzliwie, tłumaczy przebieg choroby, odpowiada na pytania bez zbędnej łaski. Myślę, że poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi, mam porównanie z innymi szanowymi "lekarzami", którzy raczą przyjąć na 3 minuty i odsyłają na RTG lub na kontrolę za parę tygodni. Pan doktor nie ma takiego oschłego podejścia i widać, że wkłada serce w swoją pracę. Nie mam żadnych zarzutów, doskonały ortopeda.

Polecam wszystkim chorym z powodu zmian w kregosłupie lub zwyrodnienia bioder. Mojej mamie bardzo pomógł, dzisiaj może poruszać się o własnej sile bez pomocy kul.

POLECAM, POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM. Znakomity fachowiec, specjalista w swojej dziedzinie niemający sobie równych. Jako człowiek przesympatyczny, bardzo życzliwy, poświęca pacjentowi multum czasu - nie traktuje ludzi "taśmowo". Doskonale stawia diagnozy, z tego, co słyszałam, niejednego wyratował od operacji. Takich lekarzy potrzeba nam więcej w Polsce ! Z tego co się orientuję, pan doktor przyjmuje też na NFZ, tyle, że w szpitalu.

Takich lekarzy potrzeba nam więcej w Polsce !
Z tego co się orientuję, pan doktor przyjmuje też na NFZ, tyle, że w szpitalu.