lekarz Jacek Kostrz

NIE POLECAM !!! Lekarz nie godny polecenia, mam wrażenie, że nie ma zielonego pojęcia o wykonywanej pracy. Brak szacunku do pacjenta.

Nie polecam. Tacy lekarze jak doktor Kostrz nie powinni leczyć ludzi. Nie kompetentny, nie ma pojęcia o niczym. Jako L4 miałam wypisane "Krwawienie z dróg rodnych", którego nigdy nie miałam, zgłaszane dolegliwości poprostu zbagatelizował. Omijać tego człowieka szerokim łukiem !!!

Najlepszy lekarz ginekolog, który zawsze wszystko wyjaśnia. Bardzo miły. Godny polecenia. Lekarz, do którego zawsze warto wrócić.

NIE POLECAM! Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia.Brak profesjonalizmu i elementarnych zasad kultury.Szczerze odradzam wizyt u Tego lekarza

serdecznie polecam Pana Doktora Jacka , najbardziej kompetentny lekarz z jakim do tej pory się spotkałam , a przy tym przemiły i serdeczny człowiek

Ignorant, bezczelny, gbur, zero zainteresowania pacjentkom, bardzo szybko wpada w złość a po każdej pacjentce musi mieć 10 min przerwy bo się przecież przemeczyl wypisujac receptę bo badań ten lekarz nie robi

Chyba nie mowimy o tym samym lekarzu! Gburowaty i bez kompetencji gdyby nie polożne moj porod zakonczył by się tragedią Panu doktorowi nie wolno zawracać głowy w nocy na dyrzuze!!!!!!!!!!

Serdecznie polecam doktora Jacka! Bardzo mily przede wszystkim delikatny. Bardzo interesuje sie pacjentka i zawsze wszystko dokladnie wytłumaczy

Rewelacyjny lekarz. Bardzo sympatyczny. Wszystko zawsze dokladnie wyjasni. Bardzo delikatny . Polecam!!

Serdecznie polecam doktora Kostrza. Najlepszy lekarz w suskim szpitalu. Delikatny, rzeczowy, dokładnie prowadzi badania, wszystko wytłumaczy.