lekarz Jacek Kostrz

Serdecznie polecam doktora Jacka! Bardzo mily przede wszystkim delikatny. Bardzo interesuje sie pacjentka i zawsze wszystko dokladnie wytłumaczy

Rewelacyjny lekarz. Bardzo sympatyczny. Wszystko zawsze dokladnie wyjasni. Bardzo delikatny . Polecam!!

Chyba nie mowimy o tym samym lekarzu! Gburowaty i bez kompetencji gdyby nie polożne moj porod zakonczył by się tragedią Panu doktorowi nie wolno zawracać głowy w nocy na dyrzuze!!!!!!!!!!

Serdecznie polecam doktora Kostrza. Najlepszy lekarz w suskim szpitalu. Delikatny, rzeczowy, dokładnie prowadzi badania, wszystko wytłumaczy.