lek. med. Jacek Kostrzewa

2,9
2,5
2,6
2,6

Ukończył Wydział Lekarski Warszawskiej Akademii Medycznej w 1992 roku. Ma wieloletnie doświadczenie z zakresu położnictwa i ginekologii zdobyte podczas pracy w warszawskich oddziałach położniczo- ginekologicznych w szpitalach: MSWiA, Szpital Praski, Szpital im „ Św Rodziny” ul. Madalińskiego, jak również w trakcie uczestnictwa w licznych kursach doskonalących, zjazdach, sympozjach naukowych.

Szczególne zainteresowania:

prowadzenie ciąży, patologia ciąży, poród przedwczesny zagrożenia, ...

NIE POLECAM. Zdecydowanie. Styczność z panem miałam na szczęście jedynie telefonicznie. Oschły i lekceważący. Zgłosiłam sie do doktora z prośbą o zmianę tabletek antykoncepcyjnych - "rozmowa" trwała może 2 minuty (opóźnienie około 15 minut, ale to jestem w stanie zrozumieć), zero wywiadu, lekceważące podejście. Mimo zaznaczenia, że zależy mi na trochę tańszych tabletkach niż ostatnio wypisane zostały mi jeszcze droższe nie mające zamienników. Zdrowie podobno nie ma ceny, ale tu lekarz pole do popisu ma duże. Poprzedni lekarz zawsze brał to pod uwagę i był empatyczny. Wszystko co powiedziałam na ...

NIE POLECAM. Zdecydowanie.
Styczność z panem miałam na szczęście jedynie telefonicznie. Oschły i lekceważący. Zgłosiłam sie do doktora z prośbą o zmianę tabletek antykoncepcyjnych - "rozmowa" trwała może 2 minuty (opóźnienie około 15 minut, ale to jestem w stanie zrozumieć), zero wywiadu, lekceważące podejście. Mimo zaznaczenia, że zależy mi na trochę tańszych tabletkach niż ostatnio wypisane zostały mi jeszcze droższe nie mające zamienników. Zdrowie podobno nie ma ceny, ale tu lekarz pole do popisu ma duże. Poprzedni lekarz zawsze brał to pod uwagę i był empatyczny. Wszystko co powiedziałam na temat obecnych problemów spotkało sie tylko z reakcja „Aha”. Rozmowa skończyła się tym, że doktor poinformował że wystawił receptę po czym odłożył słuchawkę. Żadnego „do widzenia” ani „pocałuj mnie w nos”. Jak dla mnie żenada, przykre, że do takiego lekarza mogą trafić młode dziewczyny i zaliczyć niezłą traume. Nie poleciłabym nawet wrogowi. Szkoda nerwów.

Doktor prowadził całą moją ciążę. Bardzo uprzejmy, pomocny, zawsze wszystko dokładnie tłumaczył. Moim zdaniem lekarz godny polecenia. Nigdy nie było problemów z wystawieniem recept oraz L4.

W mojej opinii ten człowiek nie powinien być lekarzem a zwłaszcza ginekologiem. W dniu dzisiejszym na moich oczach w stosunku do mojej narzeczonej zachował się mega nieprofesjonalnie. Moja narzeczona w 8 miesiącu ciąży czekała przed gabinetem położnej na wywołanie a ten człowiek widzac moja narzeczona nic sobie z tego nie zrobił i wprowadził do gabinetu położnej inna pacjentkę która wcale nie kwalifikowała się do pierwszeństwa wejścia. Już nie będę opisywał jak się poczuła moja narzeczona. Po zwróceniu uwagi tylko się zaśmiał w twarz mi i mojej partnerce. Dla mnie to jest zachowanie nie do przyjęcia.

Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem i dokładnością lekarza. Jak najbardziej polecam. Był bardzo mily, zbadał, odpowiedział na wszystkie pytania.

Stanowczo odradzam. Zgłosiłam się z pytaniem o doradzenie najlepszej dla mnie metody antykoncepcji (mam wrzody żołądka, więc odradzano mi tabletki) Pan Kostrzewa zaproponował mi wkładkę antykoncepcyjną. Oczywiście dodatkowo płatna usługa Dodam, że nigdy nie rodziłam dzieci. Ból był przeogromny przy zakładaniu, lekarz nie mógł jej umieścić, Aż się popłakałam .Potem u innego lekarza dowiedziałam się, że nie zakłada się nierodzącym kobietom wkładek. Ale zarobek był dla p.Kostrzewy ważniejszy niż dobro pacjentki.

Byłam dzisiaj u doktora na wizycie kontrolnej ciazy. Naprawdę nie mam zastrzeżeń co do wizyty, poświęconego mi czasu i dalszych wskazówek dotyczących badań i prowadzenia ciąży.

Nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy, gdyż moje odczucia po wizycie są bardzo pozytywne. Doktor poświecił mi wystarczająco dużo czasu aby zadać odpowiednie pytania oraz odpowiedzieć na moje wątpliwości. Naprawdę uprzejmy i cierpliwy.

Nie rozumiem jak tacy „lekarze” jak Kostrzewa są dopuszczeni do wykonywania zawodu lekarskiego !! Zgłosiłam sie pilnie do placówki enel-med z mocnym krwawieniem, jestem 8 tygodniu ciąży( moj błąd ze do szpitala od razu nie pojechałam,nie wiem myślałam ze w prywatnej klinice lepiej i szybciej mna sie zaopiekują ). Na recepcji zgłosiłam ze to pilna sprawa i zapytałam czy lekarz moglby mnie przyjąć wcześniej,bo był w placówce ale żadnych wcześniejszych wizyt nie miał. Nikt nie zdołal do niego sie dodzwonić,,,,i mało tego spóźnił sie na wizytę. Kiedy w końcu sie ...

Zgłosiłam sie pilnie do placówki enel-med z mocnym
krwawieniem, jestem 8 tygodniu ciąży( moj błąd ze do szpitala od razu nie pojechałam,nie wiem myślałam ze w prywatnej klinice lepiej i szybciej mna sie zaopiekują ). Na recepcji zgłosiłam ze to pilna sprawa i zapytałam czy lekarz moglby mnie przyjąć wcześniej,bo był w placówce ale żadnych wcześniejszych wizyt nie miał. Nikt nie zdołal do niego sie dodzwonić,,,,i mało tego spóźnił sie na wizytę. Kiedy w końcu sie zjawił ,on prawie mnie nie słuchał ! Zaczął przeglądać moje badania,mowiac ze Pani ma za wysoka glukozę i pewnie to jest skutkiem takiego stanu ( z uśmiechem na twarzy). Jak prosiłam żeby mnie zbadał i pomógł mi bo krwawię ,powiedział ze nic nie może zrobić bo nie ma USG !w całej placówce ?!! Zbadal mnie powierzchownie i wystawil mi skierowanie do szpitala z poronieniem samoistnym !
Jak w końcu mnie przyjęli w szpitalu i kiedy usłyszeli ze diagnoza „ Pana Doktora” byla wystawiona bez potwierdzenia USG to mocno mi zaczęli współczuć !
Po zbadaniu mi wyszło ,ze pękł mi pęcherzyk z krwią , a z dzieckiem wszystko jest w porządku . I jeszcze dodam glukozę mam w normie !

Dziewczyny wczorajszy dzień był dla mnie horrorem i niech dla Was będzie przestroga !

Zero człowieczeństwa, jest robót, pracuję na pół ręki, aby odsiedzieć swój wyznaczony czas. Odrazu widać po opiniach, jaki jest to lekarz. Szkoda że nie spojrzałam wcześniej na opinie. Ja też nie polecam.

Bylam u Pana Doktora dwukrotnie. Kazda wizyta przebiegla bezproblemowo. Lekarz konkretny, odpowiada na pytania, sam wychodzi z inicjatywa badan, jesli jest taka potrzeba. Osobiscie polecam i sama wrócę do Niego.