lekarz Jacek Kotuła

Chirurg ogólny, Urolog

1,4

Lekarz przy drugiej wizycie w ogóle nie zaglądał na zlecone przez siebie w badania, jest nieuprzejmy zwraca się w sposób niejasny, byle szybko i kolejny pacjent. Zalecił lek bez wywiadu z pacjentem czy nie ma przeciwwskazań, bez zaglądnięcia w ostatni wypis ze szpitala, w dodatku na prośbę, aby wydał dyspozycję by lekarz rodzinny mógł nadal ten lek wypisywać, gdyż kolejna wizyta dopiero za pół roku. Powiedział, że jest to na 100% nie biorąc pod uwagę że lek na 100% jest na receptę i nikt nie zapisze bez dyspozycji lekarza. Nikomu absolutnie nie polecam tego lekarza, jak najdalej omijać.

Najgorszy lekarza u ktorego bylem, arogancki, nie kontaktowy, zero empatii, zero objasnienia etc. Wizyta w Medicover 250ln + 2 razy USG też 250 każde. Całośc ok 15min. Doctor namawia na wizytę w swojej praktyce po wejściu na cennik - konsuktacja 400pln, poczułem zażenowanie i nie skorzystałem.Urolog którego trzeba omijać.

Dramatyczny lekarz. Arogancki, niemiły ale przede wszystkim źle przeprowadził zabieg. Do tego kosmiczne ceny za sam zabieg i każdą wizytę. Absolutnie nie polecam.

Najgorszy lekarz u jakiego byłem. Po tym lekarzu zamówiłem klinike w Toruniu ze strachu tylko po to by się dowiedzieć że jestem zdrowy. Nie odpowiada na pytania bez dopłaty TRAGEDIA

Najgorszy lekarz u jakiego byłem.
Nie odpowiada na pytania bez dopłaty TRAGEDIA

Nie polecam, ordynarny i arogancki. Lekarz, który nagminnie zapomina o wszystkim i w lekcewazacy sposób podchodzi do pacjenta. Pomimo dojrzałego wieku, zachowuje się jak nastolatek niepotrafiacy poradzić sobie doslownievz niczym. Jedyne co dr doskonale wychodzi to osłona RODO.