W sierpniu 2012 Pan prof. Jacek Kowalczewski operował mi staw biodrowy. Przed operacją już właściwie nie chodziłem (z trudem przemieszczałem się na dwóch kulach załokciowych), a przy każdej zmianie pozycji nogi wyłem z bólu mimo przyjmowania środkow przeciwbólowych. Natychmiast po operacji już nie odczuwałem żadnego bólu - wszelkie dolegliwości ustąpiły. Po 30 dniach od operacji, pod nadzorem Pana Profesora, zupełnie odstawiłem kule. Po trzech miesiącach po operacji odzyskałem pełną sprawność taką jaką miałem przed chorobą. Pan prof. Jacek Kowalczewski to rewelacyjny fachowiec, cierpliwy i wnikliwy lekarz, osoba o ogromnym uroku ...

W sierpniu 2012 Pan prof. Jacek Kowalczewski operował mi staw biodrowy.
Pan prof. Jacek Kowalczewski to rewelacyjny fachowiec, cierpliwy i wnikliwy lekarz, osoba o ogromnym uroku osobistym i umiejętnym podejściu do pacjentów, stosuje leczenie w oparciu o najnowsze i sprawdzone rozwiązania odpowiednie dla pacjenta.
Jest wysokiej klasy specjalistą w dziedzinie ortopedii i traumatologii, a do tego zebrał w swoim oddziale w szpitalu w Otwocku zespół wspaniałych lekarzy co ułatwia mu skutecznie i szybko przeprowadzanie procesu leczenia na najwyższym światowym poziomie.
Zespół pielęgniarski i pomocniczy też wzorowo zajmuje się pacjentami.
Za tak szybkie i bezproblemowe przywrócenie mnie do pełnej sprawności stałem się wiecznym dłużnikiem Pana Profesora.

Życzliwość i profesjonalizm w 100%. Dobry człowiek i świetny lekarz. Pan doktor operował moje biodro w 1998 roku i nie mam, jak dotąd żadnych problemów. Po dwu latach stanu chorobowego, bez diagnozy w moim mieście, pan doktor zdiagnozował RZS, Jestem i będę wdzięczna doktorowi, że mogłam wrócić do normalnego funkcjonowania rodzinnego i zawodowego. Polecam.....

Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku ,dla pacjenta jak ojciec ,specjalista ,profesjonalista w swoim zawodzie POLECAM . Jestem jego pacjentem nadal.

Mistrz w swoim fachu!!! Wirtuoz w dziedzinie ortopedii i traumatologii!!! Pogodny, cierpliwy dla pacjentów i wspaniały człowiek. Potrafił skompletować w swojej Klinice Ortopedii i Chorób Zapalnych Narządu Ruchu w Szpitalu im. A. Grucy w Otwocku zespół świetnych lekarzy, samych fachowców. Także zespół pielęgniarski jest na najwyższym poziomie fachowości i dbałości o pacjentów. Pan Profesor prowadzi tą Klinikę na najwyższym poziomie medycznym!!! Operował mi kolano. Ślady po operacji były niewidoczne już po 3 miesiącach. Pomimo mojego zaawansowanego wieku, noga po 6 tygodniach rehabilitacji jak nowa. Po prostu Pan Profesor uzdrowił mnie!!! ...

Stukrotne podziękowania!!!

Panu Profesorowi Jackowi Kowalczewskiemu, Dziękuję serdecznie za dokonanie zabiegu na moim kolanie w klinice im. prof. Grucy w Otwocku. Dzięki udanej operacji uwolniłem się od bólu, mogę chodzić, jeździć na rowerze, wykonywać lekkie prace. Słowem odzyskałem radość życia. Z poważaniem Jan Franczuk

Panu Profesorowi Jackowi Kowalczewskiemu,
Z poważaniem
Jan Franczuk

Myślałam, że to nie możliwe abym jeszcze chodziła bez kuli, a po operacji przeprowadzonej przez prof. Kowalczewskiego zaczęłam "nowe życie". Żadne słowa nie wyrażą tego jak jestem wdzięczna za okazane mi serce, czas i profesjonalizm podczas operacji.

Pan doktor jest najlepszym fachowcem jakiego można sobie wymarzyć.Operował mi kolano-endoproteza,po miesiącu chodziłam już bez kul.Jestem szczęśliwa ,że nie czuję już bólu.Dziękuję Panie doktorze za udaną operację.

Pan dr powinien na drzwiach wywiesić kartkę "250 zł zostaw w kasie i nie zawracaj głowy. I tak ci nie pomogę"

Jestem po trzech operacjach ortopedycznych wykonanych przez dr.Jacka Kowalczewskiego.Biodro 2007r kolano prawe 2009r,kolano lewe 2010r.Mam 65 lat i wspaniały komfort w poruszaniu się mimo,że choruje na RZS.

Bardzo,bardzo dobry lekarz,fantastyczny człowiek!! Dotrzymuje danego słowa.Pełne profesjonalizmu podejście do pacjenta.Jestem 3 miesiące po operacji biodra a już od 2 miesiecy chodze bez kul.Rewelacja!! Polecam każdemu: Jego,XIV oddział w Otwocku oraz pracujący tam personel.Fantastyczni ludzie.Dziekuje

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49