dr n. med. Jacek Kowalczyk

Internista, Kardiolog

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Doktor z powołania do pacjenta,polecam go każdemu.Same superlatywy.

Świetny fachowiec, a przy tym bardzo ciepły i pełen empatii. Dba o pacjentów i zawsze stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie (leczenie/operacja) dla konkretnego przypadku. Oby więcej takich lekarzy!!! Gorąco polecam!!!

Oby więcej takich lekarzy!!! Gorąco polecam!!!

Polecam!!! Lekarz z powołania!!! Pełen profesjonalizm oraz życzliwość!!! Wszystko spokonie wytłumaczy, nie spieszy się. Taki lekarz to rzadkość w dzisiejszych czasach!

Wspaniały lekarz taki z powołania, świetny specjalista, godny zaufania, uprzejmy, miły. Pacjentowi poświęca bardzo dużo serca, mało teraz jest takich lekarzy. Polecam PANA DOKTORA.

wspaniały lekarz. Od dawna lecze się u niego w Zabrzu i nie mam żadnych zastrzeżeń!

U Pana Doktora byłam kilkakrotnie. Parę razy prywatnie w Kędzierzynie i parę razy przez NFZ w SCCS w Zabrzu. Świetny specjalista, bardzo sympatyczny, dusza-człowiek. Swojemu pacjentowi poświęca się bez reszty pomagając jak tylko potrafi. Bardzo dokładnie tłumaczy na czym będą polegały zlecone przez niego badania i równie dokładnie opisuje ich wyniki w sposób bardzo zrozumiały dla laika. Szczerze polecam!

Szczerze polecam!

Lekarz z powołania. Godny zaufania, miły, uprzejmy. To wielkie szczęście być pacjentem Pana Doktora. Wspaniały lekarz jakich niewielu.

lekarz godny polecenia innym pacjentom, dba o pacjenta

lekarz godny polecenia innym pacjentom, dba o pacjenta

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz - poświęca choremu dużo czasu i traktuje go kompleksowo, a co najważniejsze świetnie wszystko tłumaczy i jest skuteczny w leczeniu. Zdecydowanie Wszystkim POLECAM!!!