lekarz Jacek Kowalczyk

Proktolog

Doskonały specjalista proktolog, bardzo rzeczowy i kompetentny. Bada delikatnie, co jest ważne w tej specjalności. Mogę powiedzieć, że Pan Doktor uratował mnie przed operacją. Przepisał odpowiednie leczenie i robioną w aptece maść, która znacząco poprawiła mój stan. Jestem bardzo wdzięczna i szczerze polecam.

Pierwszy lekarz. który postawił trafna diagnozę u mojej wiekowej mamy, dla mnie bezcenne - zajmuje się matka.

Pan doktor Jacek Kowalczyk jest specjalista wysokiej klasy. Jestem mu bardzo wdzieczna za wyjatkowo troskliwa i fachowa opieke, jaka obdarzyl mojego tate. Ewa Lipka-Gac

Ewa Lipka-Gac

Przemiły lekarz i bardzo dobry fachowiec. Operował mi ostatnio wyrostek. Trafiłam do szpitala, gdzie pracuje Pan doktor przypadkiem. Codziennie zaglądał do mnie i sprawdzał jaki jest postęp w moim dochodzeniu do zdrowia. Zawsze uśmiechnięty. Serdecznie polecam!!!

Bardzo dobry lekarz, w dodatku miły i uprzejmy, na każdej wizycie wita pacjentów z uśmiechem na twarzy. Dowiedziałam się, ze nie tylko jest proktologiem ale także chirurgiem-onkologiem a do tego dobrym fachowcem. Jestem zadowoloną pacjentką,szczerze polecam!

ZASŁUGUJE NA NOSZENIE TYTUŁU PROKTOLOGA. NIE JEST ZNACHOREM JAK WIEKSZOŚĆ. DLA MNIE MISTRZ W SWOIM FACHU

Bardzo dobry fachowiec do tego miły i uprzejmy co niestety rzadko się zdarza u lekarzy,

Bardzo sympatyczny i wzbudzający zaufanie specjalista.

Bardzo sympatyczny i wzbudzający zaufanie specjalista.

dr Kowalczyk to świetny specjalista, a dodatkowo człowiek z powołaniem!

dr Kowalczyk to świetny specjalista, a dodatkowo człowiek z powołaniem!

Zdecydowanie nie polecam . Lekarz nie udzielił informacji . Nie kompetentny . Wziął pieniądze a nic nie powiedział . Zdecydowanie NIE POLECAM .