lekarz Jacek Kowalczyk

Proktolog

Pan Jacek uratował moje zdrowie nie tylko fizyczne, ale również psychiczne. Doktor usuwał mi przetokę miedzyzwieraczową, która uprzykrzyła mi strasznie życie. Empatyczny, pogodny lekarz z wielkim sercem dla pacjenta. Mimo dość wstydliwego dla pacjenta miejsca do leczenia ani przez chwilę nie poczułam się niekomfortowo. Jestem szczęśliwa, że trafiłam pod opiekę Pana Jacka. Jeśli czyta Pan tę opinię... Panie Jacku serdecznie dziękuję za pomoc w powrocie do zdrowia. Jest Pan mistrzem w swojej dziedzinie. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego. Pacjentka operowana w ub. Roku

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
Pacjentka operowana w ub. Roku

Pan Doktor Jacek Kowalczyk jest mistrzem świata w swoim fachu. Do tego uprzejmy, rzeczowy i zaangażowany w swoją pracę . Nigdy nie jest obojętny. Dociekliwy i konkretnie zawsze wyjaśnia co należy zrobić. Polecam każdemu. Najlepszy lekarz w Warszawie .

Doskonały specjalista proktolog, bardzo rzeczowy i kompetentny. Bada delikatnie, co jest ważne w tej specjalności. Mogę powiedzieć, że Pan Doktor uratował mnie przed operacją. Przepisał odpowiednie leczenie i robioną w aptece maść, która znacząco poprawiła mój stan. Jestem bardzo wdzięczna i szczerze polecam.

Pierwszy lekarz. który postawił trafna diagnozę u mojej wiekowej mamy, dla mnie bezcenne - zajmuje się matka.

Pan doktor Jacek Kowalczyk jest specjalista wysokiej klasy. Jestem mu bardzo wdzieczna za wyjatkowo troskliwa i fachowa opieke, jaka obdarzyl mojego tate. Ewa Lipka-Gac

Ewa Lipka-Gac

ZASŁUGUJE NA NOSZENIE TYTUŁU PROKTOLOGA. NIE JEST ZNACHOREM JAK WIEKSZOŚĆ. DLA MNIE MISTRZ W SWOIM FACHU

dr Kowalczyk to świetny specjalista, a dodatkowo człowiek z powołaniem!

dr Kowalczyk to świetny specjalista, a dodatkowo człowiek z powołaniem!

Przemiły lekarz i bardzo dobry fachowiec. Operował mi ostatnio wyrostek. Trafiłam do szpitala, gdzie pracuje Pan doktor przypadkiem. Codziennie zaglądał do mnie i sprawdzał jaki jest postęp w moim dochodzeniu do zdrowia. Zawsze uśmiechnięty. Serdecznie polecam!!!

Zdecydowanie nie polecam . Lekarz nie udzielił informacji . Nie kompetentny . Wziął pieniądze a nic nie powiedział . Zdecydowanie NIE POLECAM .

Bardzo dobry lekarz, w dodatku miły i uprzejmy, na każdej wizycie wita pacjentów z uśmiechem na twarzy. Dowiedziałam się, ze nie tylko jest proktologiem ale także chirurgiem-onkologiem a do tego dobrym fachowcem. Jestem zadowoloną pacjentką,szczerze polecam!