Od 18 lat leczę zęby u dr Kowalskiego. Lekarz wie co robi, plomby trzymają się odkąd zaczęłam leczyć zęby u Niego... ale Gabinet od tamtego czasu też się nie zmienił,... no zestarzał się okropnie. Biorąc tyle kasy za leczenie mógłby zainwestować trochę kasy w miejsce, w którym przyjmuje pacjentów. W niejednej publicznej przychodni jest czyściej niż u Niego

Witam Wszystkich wystraszonych dentystami tak jak ja :) Moi Drodzy, zanim tragiłam do Pana Kowalskiego zęby leczyłam w znieczuleniu ogólnym (narkoza), gdyz panicznie, mega panicznie boje sie dentysty. Pan Kowalski to cudotwórca, gaz rozweselajacy to rewelacja i świetna szansa dla każdego kto sie boi. Rewelacja, polecam w 100%!!!

Moja rodzina leczy się u Pana Kowalskiego od wielu lat...kiedyś jeden jedyny raz postawiłem na innego stomatologa. Plomba wykruszyła się po 2 latach, a plomby robione u Pana Jacka trzymają się od 7-8 lat i są w idealnym stanie. Jedyny minus to ceny, naprawdę można wydać fortunę choć uważam, że usługi tego Pana są godne tej ceny. Widać, że stawia na jakość. Jeśli chodzi o gabinet-wygląda nieco przestarzale.

Doktor jak najbardziej spełnił moje oczekiwania czyli ząb wyleczony plomba wygląda jak naturalny ząb wogóle nie odróżnia się.Tłumaczy przebieg leczenia, doradza.Natomiast ceny są z kosmosu.Wymiana małej plomby 300 zł-szok po zejściu z fotela.A jeśli chodzi sam gabinet to niezbyt przyjemne i czyste miejsce.Gabinet wygląda na stary i zaniedbany.W poczekalni jest zimno.Ogólnie polecam tym kto chce dobrze wyleczyć ząbki i wydać przy tym mnóstwo pieniędzy!

rewelacyjny lekarz. zabiegi bezbolesne, pełen komfort

rewelacyjny lekarz. zabiegi bezbolesne, pełen komfort

Ufam mu, tylko jemu mogę powierzyć swoje zęby.Ten lekarz uratował mój- zakwalifikowany do wyrwania przez innego dentystę- ząb.Jego plomby trzymają się wiele lat.ZABIEGI SĄ BEZBOLESBNE. Zastanawiam się czy jest równie dobry "w protetyce" bo chciałabym wstawić sobie mostek i korony?Może ktoś napisze swoją opinię?

Witajcie Państwo.Pana dr.Jacka Kowalskiego polecam z całą odpowiedzialnością.Jest niespotykanie przemiłym i wrażliwym lekarzem,ale przedewszystkim wspaniałym fachowcem.Nieocenione podejście do dzieci(przychodzą z uśmiechem i wychodzą uśmiechnięte).Leczenie bezstresowe.

Witam, miałem kilkukrotnie okazję korzystania z usług Pana Kowalskiego i przyznam szczerze, że jest to lekarz w 100 % godny polecenia. Nie miałem nigdy problemów z jego plombami, te stare trzymają się jeszcze z czasów kiedy mi je zakładał chyba ponad 10 lat temu (jeszcze amalgamatowe). Fajne jest też to, że stara się tłumaczyć na czym zabieg będzie polegał, uprzedza swoje działania itd. Niesamowite jest też jego podejście do dzieci ale to już po prostu trzeba zobaczyć. Szczerze polecam!

Dobry lekarz'ale bardzo drogi.Jeżeli ktoś chce wyleczyć sobie ząbki to straci fortunę.Sprzęt dobry ,ale w gabinecie niezbyt czysto.

Plomby pana Kowalskiego noszę od 10 lat(rewelacja).

Plomby pana Kowalskiego noszę od 10 lat(rewelacja).