lekarz Jacek Kowerzanow

Kolonoskopia w Luxmed bez znieczulenia przeprowadzona z uwzględnieniem moich reakcji i z empatią, więc polecam.

Polecam Dawno nie spotkałem się z tak zaangażowanym lekarzem . Przeprowadzony szeroki wywiad wręcz nawet dostałem opieprz że tak długo zwlekałem.

Polecam
Dawno nie spotkałem się z tak zaangażowanym lekarzem .

Polecam lekarza- wszystkie badania, diagnoza i zalecone leczenie na najwyższym poziomie kompetencji

Wszystkie badania, diagnoza oraz zalecone leczenie na najwyższym poziomie kompetencji lekarza. Polecam

Super doktor, bardzo miły a jednoczesnie konkretny. Trafna diagnoza i czuje się już dużo lepiej a to dla mnie najważniejsze :)

Byłby bardzo dobrym lekarzem jeśli chodzi o diagnostykę przeziębień i wypisywanie L4. Jeśli chodzi o specjalizację gastroenterologie, daleko temu Panu do tego.

Miałem tak samo u "doktora" Kowerzanowa. Zgłosiłem się z bólem w nadbrzuszu, nie ciągłym, ale występującym co jakiś czas. Dostałem 60mg Dexilantu, IBS, Iberogast. Oczywiście diagnoza wyssana z palca, bez żadnych badań (cytuje "bo gastroskopia w pana wieku nie jest potrzebna i nikt w Polsce lub w Europie panu nie wykona gastrokopii od tak"). Minęło kilka dni, w trakcie, których brałem Dexilant i moje objawy się pogorszyły. Miałem problemy z trawieniem. Odstawiłem lek i zgłosiłem się na następną wizytę. Opowiedziałem o wszystkim itd. Oczywiście ignorancja pełną gębą. Gdy opowiadałem o swoich objawach to doktor przewracał oczami. Zasugerowałem, że to może być przepuklina rozworu przełykowego. "Doktor" stwierdził, że to nie może być przepuklina. Oczywiście bez żadnych badań. Następnie postanowił zlecić badanie kału o.O. OK, tylko musiałem odczekać 2 tygodnie, bo brałem dexilant. Wynik ujemny. Postanowił przepisać mi Prokit. Spytałem się wtedy na co mi pan przepisuje kolejny lek, oczywiście na "coś tam" dodając, że będę lekomanem jak 38 mln Polaków o.O. Takie teksty od lekarza. To faktycznie specjalista. Może uda mu się strzelić.
Gastroskopie zrobiłem na własną rękę chociaż mam w MEDICOVERZE. Postanowiłem nie tracić czasu, bo jakiś lekarz będzie testował na mnie działanie leków bez żadnych badań. Wyszło zapalenie żołądka wywołane helicobacter oraz przepuklina rozworu przełykowego.

Ja niestety nie mogę polecić pana doktora. Jego leczenie spowodowalo u mnie lawine innych dolegliwosci, ktorych do tej pory nie moge sie pozbyc. Mialam wrazenie ze doktor bagatelizuje moje problemy, mimo tego, ze mu o nich mowilam. Zglosilam sie z ibs a po miesiacu od stosowania lekow przepisanych przez doktora dostalam refluksu. Nie mialam zrobionej nawet gastroskopii. W koncu trafilam na innego lekarza, ktory kazal odstawic leki zapisane przez doktora Kowerzanowa,gdyz nie bylo podstaw do ich zazywania. Moim problemem okazala sie zaburzowa flora jelitowa pod postacia SIBO, na ktora wplynelo najprawdopodobiej stosowanie IPP kilka lat wczesniej. Pakowanie w pacjenta lekow z grupy IPP na slepo nawet nie sprawdzajac jakiego rodzaju ma refluks nie jest dobrym ponyslem i w moim przypadku kuracja u pana doktora bardzo mi zaszkodzila.

Miłe zaskoczenie, profesjonalizm, cierpliwość, brak rutyny. Dawno nie miałam okazji spotkać takiego specjalisty.

konkretny, kompetentny, z dużą wiedzą i nastawieniem na pomoc pacjentom. Wszystko na spokojnie tłumaczy, pokazuje, docieka i szuka różnych rozwiązań