Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!
 
Dodaj opinię

O mnie

Główny lekarz prowadzący i opiekun Pacjenta w Europejskim Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent. Tworzy kompleksowe plany leczenia, które ...

Główny lekarz prowadzący i opiekun Pacjenta w Europejskim Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent. Tworzy kompleksowe plany leczenia, które dzięki wykorzystaniu zaawansowanej diagnostyki, w tym tomografii komputerowej, zapewniają maksymalne bezpieczeństwo Pacjenta. Koordynuje przebieg całego procesu leczenia, w trakcie którego opiekuje się Pacjentem i w każdej sprawie jest do jego dyspozycji.

Wykonuje skomplikowane i wysoko estetyczne prace protetyczne typu Cresco, Prettau, All on four, jak również prace z podbudową tytanową, prace na łącznikach indywidualnych czy prace cyrkonowe.

Trzykrotnie nagradzany przez ogólnoświatowego lidera implantów dentystycznych firmę Dentsply Implants, statuetką „Kryształowy Tytan”, przyznawaną najlepszym z najlepszych w dziedzinie implantoprotetyki i implantologii stomatologicznej. Jego kompetencje potwierdzają liczne dyplomy i certyfikaty. Co roku uczestniczy w prestiżowych, międzynarodowych sympozjach i kongresach, za granicą i w kraju, organizowanych m.in. przez Central European Implant Academy, European Association for Osseointegration.

Konsultant specjalistycznej linii produktów do pielęgnacji jamy ustnej TOŁPA® PARODONTOSIS, która powstała we współpracy z Europejskim Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent.

Założyciel Europejskiego Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Copyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat