dr n. med. Jacek Król

Dermatolog

doświadczony i bardzo kompetentny lekarz

doświadczony i bardzo kompetentny lekarz

porada zadziałała. gdyby ktoś potrzebował walczyć z trądzikiem na twarzy to myślę że mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza dermatologa

CZYTAŁEM OPINIE O TYM LEKARZU,SA RÓŻNE NIE KAŻDEMU SIĘ DOGODZI.DO TYCH CO PISALI IŻ PANU DOKTOROWI ZARZUCAJĄ BRAK KOMPETENCJI ITP,MAM PYTANIE CZY ZOSTALI WYLECZENI?BYLIŚMY Z CÓRKA KTÓRĄ NOWOSOLSCY LEKARZE LECZYLI BARDZO DŁUGO,A PAN DOKTOR WYLECZYŁ W CIĄGU MIESIĄCA.FAKT JEST KOLEJKA,ALE TAK TO JEST GDY DOBRY SPECJALISTA PRZYJMUJE NA FUNDUSZ.

CZYTAŁEM OPINIE O TYM LEKARZU,SA RÓŻNE NIE

Pan Jacek sprawia wrażenie niepozornego,"olewatora" ale ileż dobry specjalista ma sie przyglądać schorzeniu i rozwodzić nad nim .Dla mnie im mniej dewagacji ,rozwazań tym wieksza kompetencja. I takie mam zdanie o Panie Jacku ,leczę sie u niego od 1,6 roku po "papractwie " innego dermatologa z Sulechowa i choć mam swiadomość ,że mam upierdliwą i nawrotowa chorobę (łzs)pan Jacek poradził sobie bez sterydów i jest ok .Początkowo miałem wątpliwości nie do końca wierzyłem ale po długim czasie (jak to w łzs) jest git i tak trzymam ,regularne wizyty i stosowanie się do zaleceń .

Polecam jak najbardziej Jacka Krola jako dermatologa,jest kompetentnym lekarzem i zna sie na swoim fachu,wyleczyl mnie z choroby ,ktora trwala 2 lata i inni lekarze nie mogli mi pomoc.

Może i nie pozorny, ale juz po kilku zdaniach widac ze fachura. Mozna zapytac o wszytsko i dostaje sie odpowiedz a dla mnie to istotne a nie teksty typu to nie wazne to pani nie dotyczy a z tym sie spotkalam u innych.

Moze ten pan jest dobrym lekarzem, ale nie ma szacunku do pacjenta, jest niegrzeczny i zarozumialy .Potraktowal mnie jak zlo konieczne.

Uważam, że jest kompetentny, miły i bardzo uprzejmy

Uważam, że jest kompetentny, miły i bardzo uprzejmy

Ogólnie OK, ale te potworne kolejki i brak rejestracji są bardzop męczące. Czeka się długo i nie wiadomo czy zdąży przyjąć pacjenta.

Nie polecam uslug dr J.Krola.Malo zajmuje sie pacjetem,odnioslem wrazenie,ze praca nie jest dla niego najwazniejsza.