lekarz Jacek Krzyśpiak

Chirurg ogólny, Urolog

Uratował mi życie. Co mam więcej dodać? Miałem raka. Leczył mnie tak, jak najbliższą sobie osobę. On mnie gonił, bym zrobił wszystkie badania na czas, wpisał mnie na operację w pierwsze możliwie wolne miejsce. Zdążył, a trzeba było się spieszyć. Wygrałem z rakiem.

Zdecydowanie unikać! Mój Ojciec rok chodził do tego lekarza z podejrzeniem przerostu gruczołu krokowego. Jak się okazało to nie był zwykły przerost prostaty, ale rak... niestety kiedy już doszło do konsultacji u innego lekarza było już za późno na efektywne leczenie, bo rak już miał przerzuty, także do kości. Po trzech miesiącach od diagnozy Tata zmarł... Ponad rok wizyt u tego lekarza odebrało mu szansę na wyleczenie

Chcielibyśmy wyrazić swoją głęboką wdzięczność za profesjonalnie przeprowadzoną operację usunięcia nerki oraz za trud i wysiłek włożony w próby jej uratowania, za wspaniałą, troskliwą i bezinteresowną opiekę oraz za życzliwe i ludzkie podejście do pacjenta i jego rodziny. Serdecznie dziękujemy! Pacjentka z Warszawy wraz z rodziną.

Serdecznie dziękujemy!

Pacjentka z Warszawy wraz z rodziną.

Reklamuje ją w szpitalu pielęgniarka z chirurgii ,z którą pracuje w gabinecie. Dużo obiecują ale jakość marna . Nie polecam

Dobry specjalista. Uprzejmy w kontakcie z pacjentem.

Dobry specjalista. Uprzejmy w kontakcie z pacjentem.

Bardzo dobry lekarz. Wzbudza zaufanie pacjenta.

Bardzo dobry lekarz.
Wzbudza zaufanie pacjenta.

Bardzo dobry chirurg, od początku wzbudził moje zaufanie. Jako urolog,bardzo kompetentny. Przede wszystkim stały kontakt z pacjentem, nie stwarza bariery - lekarz-pacjent. Doktorze- dziękuję za to, że żyję. Polecam wszystkim.

Bardzo dobry chirurg, od początku wzbudził moje zaufanie.
Jako urolog,bardzo kompetentny.
Doktorze- dziękuję za to, że żyję.
Polecam wszystkim.