dr n. med. Jacek Kulikowski

Wykonywane badania:
- Konsultacje ortopedyczne

Wykonywane badania:
- Konsultacje ortopedyczne

Zero wywiadu, zero odpowiedzi na moje pytania odnośnie urazu… ponad pół roku czekania na wizytę i to samo co u internisty. Człowiek bardzo nieprzyjemny i nie polecam nikomu iść do tego człowieka. Poświęcił mi 10 minut i kazał kupić wkładki na płaskostopie gdzie ja nie mam płaskostopia (???) nie rozumiem czemu ten człowiek nazywa się lekarzem, a wizyta to była strata czasu.

Ten człowiek nie powinien mieć kontaktu z pacjentami. 0 jakichkolwiek pozytywnych wrażeń po wizycie u niego. Postawił diagnozę płaskostopie i zalecił noszenie wkładek ortopedycznych ale jakich już nie powiedział - domyśl się człowieku.

Bardzo dziwny Pan. Prawdopodobnie bardzo kompetentny, ale tego nie okazuje. Pokazuje bardzo wyraźnie pacjentowi gdzie jest jego miejsce (jak najdalej), nie tłumaczy, w zasadzie nie bada, czytając to co napisali inni. Pacjent mógłby się nie pojawić i pan dr by tego prawdopodobnie nie zauważył. Oschły, zdystansowany, mrulkiwy. Czekałam na tę wizytę 7 miesięcy - nie było warto. Niczego się nie dowiedziałam.

Nie ma kontaktu z tym lekarzem. Czułem się jak bym przyszedł do słupa soli. Szybko wyszedłem, nie dostałem żadnej informacji o chorobie. Może ten lekarz ma kompetencje, ale nie powinien pracować "na żywo", z ludźmi. Nie polecam

Nie ma kontaktu z tym lekarzem. Czułem się