dr hab. n. med. Jacek Langowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Szanowni Państwo!!! Wczoraj miałem badanie kolonoskopii i gastroskopii przeprowadzone przez doktora Langowskiego. Z tak profesjonalnym podejściem lekarza do pacjenta nie miałem jeszcze okazji się zetknąć a niestety miałem wiele okazji do porównań. Fachowo poprowadzona rozmowa n/t przebiegu badań, delikatność wykonania, cierpliwość i uprzejmość sprawiły, że moje obawy przed bólem i niedogodnościami prysnęły niczym mydlana bańka. Szczerze polecam pana doktora pod każdym względem. Wdzięczny pacjent z Oleśnicy.

Szanowni Państwo!!!

Dr. Jacek Langowski to sympatyczny, pełen empatii człowiek, oraz wspaniały lekarz, który dotkniętemu chorobą człowiekowi po prostu pomaga. ....nie zostawia go sam na sam z biurokratyczną machiną NFZ. Panu Doktorowi zawdzięczam zdrowie i najprawdopodobniej życie i jestem mu za to bardzo, bardzo wdzięczny i życzę każdemu kto znajdzie się w podobnej sytuacji jak ja aby napotkał na swojej drodze takiego właśnie lekarza jak dr Jacek Langowski Zbigniew Pazera

Zbigniew Pazera

Dr Langowski wykonywał mi kolonoskopię,jestem zachwycona Panem doktorem,dokładnie tłumaczy,,uspokaja pacjenta,wita,żegna,ciepły i miły człowiek,który rzetelnie wykonuje swój zawod.Polecam I dziękuję doktorze...

Dziś miałam wykonywana gastroskopię u dr Langowskigo i nie mogę wyjść z podziwu nad osoba Pana doktora Uprzejmy,taktowny po prostu REWELACYJNY!! Nawet tak nieprzyjemne badanie wykonywane przez takiego fantastycznego człowieka jest to przejścia

Uprzejmy,taktowny po prostu REWELACYJNY!!

Wspaniały lekarz, godny zaufania i polecenia innym. Bardzo rzeczowy i kompetentny. Dużo czasu poświęca pacjentowi. Zawsze cierpliwy i bardzo uprzejmy.

Kompetencja połączona z ludzkim podejściem do pacjenta. Godny polecenia. Już dawno nie spotkałam tak uroczego człowieka, mężczyzny.

gorąco polecam, profesjonalista z odpowiednim podejściem do pacjenta

gorąco polecam, profesjonalista z odpowiednim podejściem do pacjenta

Dr Langowski jest porostu aniołem, polecam go każdemu, kto wybiera się na badanie typu kolonoskopia, gastroskopia itp..Ja miałam robioną kolonoskopię i przed badaniem byłam przerażona, ale jak weszłam do gabinetu i zostałam przywitana serdecznym uśmiechem doktora, tak cały stres gdzieś umknął. Przez całe badanie śmiałam się, doktor robił wszystko powoli i delikatnie, nic na siłę.., cały czas ze mną rozmawiał i się uśmiechał. Po badaniu wszystko dokładnie wytłumaczył. Naprawdę rewelacja. Z czystym sumieniem polecam dr Langowskiego. To człowiek z powołaniem do wykonywania swojego zawodu.

Szanowni państwo ten Lekarz jest profesjonalista i potrafi świetnie Leczyc czasem mamy kolejke prywatna lub na narodowy fundusz zdrowia ale jeśli za darmo trzeba troszke sie czas uzbroic jesli ma sie na godz 9:00 wizyte do 12:00 góra.Prywatnie to odrazu prawie góra pare minut.Ale to nie od niego zależy bo leczy:):):) cieszcie sie ze trafiliscie na bardzo dobrego LEKARZA :):):)

Szanowni państwo ten Lekarz jest profesjonalista i potrafi świetnie Leczyc

Jestem zauroczona dr Langowskim, kompetentny,przemiły,zyczliwy, polecam z całego serca,Wioletta M.