Jestem świeżo po usunięciu guza z płatem tarczycy.Jak ja się bałam. Dziewczyny ( pacjenci) dr Jacek Laskus to specjalista z ogromną wiedza i doświadczeniem. On przeprowadził mnie przez ten stresujący czas - jak dziecko za rękę. Wszystko spokojnie, przystępnie wyjaśnił. On i cały personel szpitala "Salus" w Słupsku daje ogromne poczucie bezpieczeństwa każdemu pacjentowi od momentu przekroczenia progu szpitala do jego opuszczenia.Dr Jacek Laskus to profesjonalista o ogromnej kulturze osobistej (ktoś narzeka , że mało mówi-szpital to nie klub dyskusyjny). Dr Jacek Laskus to SUPER LEKARZ. Dobrze, że go mamy. ...

Serdecznie dziękuję Pani doktorze za pomoc w podjęciu decyzji o operacji, gratuluję wiedzy medyczne i zwykłej ludzkiej mądrości. Dziękuję całemu zespołowi szpitala SALUS za wspaniałą organizację pracy, troskę i opiekę. Dzięki Wam Stres wynikający z pobuty w szpitalu jest zminimalizowany.Serdecznie dziękuję.

Byłam niedawno pacjentką, bardzo rzetelny lekarz, wzbudza zaufanie mimo, że za dużo nie mówi. Miałam dwie biopsje mamotomiczne, wykonane w ciągu tygodnia od diagnozy- byłam w wielkim szoku biorąc pod uwagę to co się słyszy o kolejkach w leczeniu onkologicznym. Na szczęście wyniki były dobre, ale od razu zostałam umówiona na wizytę kontrolną. Mam bardzo dobre wrażenie po wizycie u doktora i szczerze polecam innym. Natomiast osobom, które lubią pogadać z lekarzem nie polecam, bo z tym lekarzem raczej się to nie uda, mi osobiście to nie przeszkadzało, na moje pytania doktor odpowiadał rzeczowo i zrozumiale.

Do takiego lekarza warto nawet całą Polskę przejechać. Bardzo dobry specjalista, cierpliwy, wyrozumiały, ze specyficznym poczuciem humoru, (jak ktoś lubi inteligentne żarty, to tylko umili czas spędzony na wizycie;). Wszystko przejrzyście i praktycznie wyjaśni, jak się czegoś nie wie, wystarczy spytać i co najważniejsze - wytłumaczy zrozumiałym językiem! Naprawdę mistrz w swej profesji. Chciałabym, aby każdy lekarz w Polsce miał takie podejście do pacjenta jak Pan Doktor.

Do takiego lekarza warto nawet całą Polskę przejechać.
Naprawdę mistrz w swej profesji.

Wspaniały lekarz dwa miesiące temu miałam wykryty guz na piersi ,pan doktor od razu wziął się za leczenie i obiecał że mnie z tego wyciągnie a ja mu wierze,Dziękuje panie doktorze .Urszula NOWACKA

wczesna trafna diagnoza,bardzo uprzejmy obecnie ratuje mi życie i to wszystko na NFZ .Bardzo polecam .Dziękuję panie doktorze

Po prostu jeden z niewielu ......... Chylę czoła . Lekarz , który pozostał człowiekiem .

Super lekarz! Polecam każdemu potrzebującemu pacjentowi! Mam 100% zaufanie do Pana Doktora! Jest kompetentny, uprzejmy, z fajnym poczuciem humoru, że przynajmniej się tak człowiek nie stresuje na stole operacyjnym.

kompetentny,spokojny,uprzejmy,bardzo profesjonalnie podchodzacy do pacjenta,bardzo dobry specjalista

Lekarz godny polecenia i zaufania. Kompetentny, życzliwy, cierpliwie tłumaczący. Będę polecać jego moim znajomym, bo wiem, że trafią w dobre ręce. Życzę mu wszystkiego dobrego. Oddana pacjentka, Bożena.

jako fachowiec bardzo dobry,dokładny,jedyny zarzut to mało kontaktowy z pacjentem dlatego dziwię się opiniom o uprzejmości ,i że jest miły.... gośka

gośka

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Słupsk"?

Centrum Zdrowia SALUS
ulica Zielona 8